• Kategorie
  • Szukaj
  • Papa podkładowa

Papa zgrzewalna podkładowa Nexler Standard V60 S30 niemodyfikowana do wielowarstwowych pokryć dachowych, na podłoże betonowe jako warstwa podkładowa oraz do jednowarstwowych izolacji przeciwwilgociowych (A). Przeznaczona do mocowania metodą zgrzewania.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
89.99
Rolka Do przechowalni
Papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych, zalecana jest szczególnie dla dachów o wymaganej kilkudziesięcioletniej żywotności pokrycia dachowego. Papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 zalecana jest również do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych budynków, części podziemnych (typ A), a także jako warstwa paroizolacji. Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 1%.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
138.99
Rolka Do przechowalni
NEXLER Superdach 20 to papa wierzchniego krycia mocowana mechanicznie przy użyciu zszywek dekarskich lub gwoździ papowych. Przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych na dachach stromych, na podłożach drewnianych wykonanych z desek lub płyt OSB jako samodzielna izolacja jednowarstwowa, lub jako warstwa podkładowa pod dachówki, blachodachówki, gonty bitumiczne itp. NEXLER Superdach 20 stosowana jest również do renowacji pokryć z pap tradycyjnych.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
169.00
Rolka Do przechowalni

Papa podkładowa – podstawa solidnej izolacji dachu

Papa podkładowastanowi nieodzowny element każdego dachu, niezależnie od jego konstrukcji czy zastosowanego pokrycia. Sama w sobie nie jest pokryciem dachowym, ale odgrywa niesłychanie istotną rolę jako izolator przeciw wilgoci. To właśnie ona zapewnia pierwszą, fundamentalną barierę ochronną przed wodą i wilgocią.

W Dachowe24.pl oferujemy papy podkładowe najwyższej jakości od docenianych na rynku producentów takich jak np. NEXLER. Jego papy służą nie tylko do wykonania izolacji pokryć dachowych, ale również do izolacji przeciwwilgociowych budynków, części podziemnych i jako warstwa paroizolacji na podłożu betonowym.

Papa zgrzewalna montaż i zastosowanie

Papa zgrzewalna na dachu dzięki swoim unikalnym właściwościom, daje pewność szczelności i ochrony przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Jest ona materiałem łatwym w montażu nawet dla osób nieposiadających doświadczenia w pracach na dachu. Stosuje się ją do pokryć dachowych zarówno na budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych czy inwentarskich.

W swojej ofercie posiadamy papy o różnych parametrach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz materiał dopasowany do stylistyki budynku i pozostałych elementów dachu, takich jak rynny czy obróbki blacharskie.

Papa zgrzewalna podkładowa zainwestuj w komfort cieplny swojego domu

Papa zgrzewalna podkładowa to dwufunkcyjny produkt, który pełni rolę zarówno izolacji przeciwwilgociowej, jak i wpływa na izolacyjność cieplną budynku, a tym samym na komfort mieszkańców danego budynku. Ten niezwykły materiał to idealne rozwiązanie, jeżeli szukasz jak najbardziej efektywnych i zarazem wydajnych sposobów zabezpieczenia dachu w domach jednorodzinnych i budynkach użytkowych. Jego dodatkową zaletą jest długa żywotność i brak konieczności przeprowadzania konserwacji.

Papa termozgrzewalna podkładowa w ofercie Dachowe24.pl

Papa termozgrzewalna podkładowa dostępna w ofercie Dachowe24.pl to produkt, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jest nie tylko solidna i wydajna, ale również dostępna w atrakcyjnych cenach.

Jako Dachowe24.pl stawiamy na materiały trwałe i niezawodne, które są doskonałym wyborem zarówno dla klientów indywidualnych poszukujących materiałów do budowy domu, jak i przedsiębiorstw zajmujących się profesjonalnym pokrywaniem dachów.

Inwestuj w jakość, która przełoży się na Twój komfort i bezpieczeństwo. Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów i wybierz papy termozgrzewalne podkładowe od Dachowe24.pl.