• Kategorie
  • Szukaj
  • Rolety dachowe wewnętrzne zaciemniające

Rolety zaciemniające gwarantują całkowite zablokowanie światła bez względu na porę dnia. To szczególnie ważne w pomieszczeniach zlokalizowanych na poddaszu, które jest stale narażone na silne oddziaływanie słońca. Zaciemnienie pomieszczenia za pomocą rolet wewnętrznych jest idealnym rozwiązaniem w sypialni. To dobry pomysł także do pokoju dziecięcego, gdzie możliwość pełnej regulacji dopływu światła jest konieczna, aby zapewnić dziecku niezakłócony sen lub drzemkę także w ciągu dnia.

Roleta VELUX DKL stanowi ochronę przed światłem słonecznym zapewniając pełne zaciemnienie pomieszczenia. Wykonana z podgumowanego materiału, który nie przepuszcza światła.. Aluminiowe prowadnice umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
272.50
szt. Do przechowalni
Roleta FAKRO ARF stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Wykonana z podgumowanego materiału, który nie przepuszcza światła. Aluminiowe prowadnice umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Roleta ARF gwarantuje pełne zaciemnienie pomieszczenia.
Wysyłka w ciągu 6 dni
Dostępność Duża dostępność
251.27
szt. Do przechowalni