• Kategorie
  • Szukaj
  • Gąsiory do blachodachówki modułowej

Innowacyjny kształt Gąsiora uniwersalnego, rozwiązanie dedykowane wszystkim blachodachówkom modułowym.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
55.00
szt. Do przechowalni
Innowacyjny kształt Gąsiora GS-LUX, rozwiązanie dedykowane blachodachówkom modułowym: Ferrara, Venecja, Rialto i Bella Sara.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Dostępność Duża dostępność
81.99
szt. Do przechowalni
Innowacyjny kształt Gąsiora uniwersalnego, rozwiązanie dedykowane wszystkim blachodachówkom modułowym.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
74.99
szt. Do przechowalni

Gąsiory do blachodachówki modułowej – niezbędny element wykończenia dachu

Gąsiory do blachodachówki modułowej to niezbędny, a przy tym elegancki element dachu. Dzięki nim można wykończyć naroża i kalenicę główną, gdyż osłaniają one połączenie połaci danego pokrycia. Dodatkowo pełnią funkcję ochronną, zabezpieczając dach przed przeciekaniem w przypadku opadów deszczu czy śniegu i przed działaniem wiatru. Ich równomierne i solidne przymocowanie do krawędzi dachu, zapobiega przenikaniu wiatru pod pokrycie. Do ich najważniejszych zadań należy również wentylacja jego warstw.

Gąsiory dachowe do blachodachówki – podstawowe parametry

Gąsiory dachowe do blachodachówki proponowane w Dachowe24.pl są wytwarzane przez jednego z największych producentów stali na arenie międzynarodowej, czyli ArcelorMittal. Mają one specjalne powłoki, które wyróżniają się wysoką trwałością. Dodatkowo są one odporne na pękanie przy zginaniu, na uderzenia, na zarysowania, na korodowanie i na promieniowanie ultrafioletowe. Stosując je, dach zyskuje matową i ziarnistą strukturę.

Gąsior dachowy i jego najważniejsze zalety

Każdy gąsior dachowy z asortymentu naszego sklepu jest profesjonalnie wykonany i precyzyjnie odtwarza wygląd ceramicznych gąsiorów. Charakteryzuje się niepowtarzalnymi i głębokimi tłoczeniami, które nadają mu unikalności. Cechuje się doskonałą jakością i estetyką, co sprawia, że produkt wyróżnia się pod względem trwałości i atrakcyjności. Jest przeznaczony zarówno na kalenicę główną, jak i narożną, co zwiększa funkcjonalność jego użycia.

Ponadto kolor gąsiora można idealnie dobrać do kolorystyki blachodachówek i elewacji, dzięki czemu całość pokrycia będzie wyglądała jednolicie, spójnie i gustownie. Jego rozmiar dopasowuje się do kąta nachylenia połaci dachowej, co ma duże znaczenie przy dachach wielospadowych, w których krawędź kalenicy jest dość widoczna.

Gąsiory dachowe od Dachowe24.pl

Gąsiory dachowe należą do podstawowych elementów obróbek blacharskich. Dzięki nim możesz efektowne zwieńczyć dach swojego domu. Wówczas wygląda on elegancko i stylowo, chroniąc cały budynek przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. 

W ofercie Dachowe24.pl można znaleźć zarówno gąsiory uniwersalne dedykowane wszystkim blachodachówkom modułowym, jak i gąsiory GS-Lux przeznaczone dla blachodachówek Ferrara, Venecja, Rialto i Bella Sara. W zależności od preferencji i wymiarów można wybrać wyrób, który spełni wszystkie oczekiwania klienta. Z naszej strony zapewniamy konkurencyjne ceny, błyskawiczną wysyłkę i pomoc działu obsługi klienta w razie potrzeby. Zapraszamy na zakupy do Dachowe24.pl!