• Kategorie
  • Szukaj
  • Okna dachowe klapowo-obrotowe

Okna dachowe to niezbędny element architektoniczny każdego użytkowego poddasza. Doświetlają przestrzeń i umożliwiają wentylację. Niestety ze względu na specyfikę powierzchni, w której są osadzane, powodują drobne niedogodności w obsłudze. Jako renomowani producenci okien postanowiliśmy zmierzyć się z tymi problem, wprowadzając na rynek okna dachowe klapowo obrotowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do tysięcy zadowolonych konsumentów.

FAKRO FPP-V U4 preSelect MAX okno dachowe klapowo-obrotowe wyposażone w pakiet trzyszybowy, system uszczelnienia oraz automatyczny nawiewnik V40P. Wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowane i lakierowane. Ug=0,7, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Dostępność Duża dostępność
2445.74
szt. Do przechowalni
FAKRO PPP-V U4 preSelect MAX okno dachowe klapowo-obrotowe wyposażone w pakiet trzyszybowy, system uszczelnienia oraz automatyczny nawiewnik V35. Wykonane z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym wzmocnione rdzeniami stalowym. Odporne na wilgoć. Ug=0,7, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Dostępność Duża dostępność
2645.15
szt. Do przechowalni
VELUX GPL 3068 to okno z podwójnym systemem otwierania klapowo-obrotowym. Wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowanego i lakierowanego. Okno wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy Ug=0,7, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
2907.93
szt. Do przechowalni
VELUX GPU 0068 to okno z podwójnym systemem otwierania klapowo-obrotowym. Rekomendowane do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością jak łazienka, pralnia lub kuchnia. GPU 0068 to okno dachowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym. Okno wyposażone w energooszczędny pakiet3-szybowy Ug=0,7, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
3435.37
szt. Do przechowalni
VELUX GTL 3066 to klapowo-obrotowe okno do poddaszy z funkcją otwarcia do 67°, jako awaryjnego wyjścia na dach, wykonane z drewna klejonego lub rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem. Mechanizm unoszenia skrzydła pozwala na jego bezstopniowe zatrzymanie w zakresie kąta otwarcia do 45°.Okno wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy Ug=0,6, Uw=1,0.
Wysyłka w ciągu 14 dni
Dostępność Średnia dostępność
4277.28
szt. Do przechowalni

Okno klapowo obrotowe i jego specyfika

Okno klapowo obrotowe oferuje użytkownikom dwa sposoby otwierania. Jest to tradycyjny uchył i obrót skrzydła okiennego o 180°. W tej niestandardowej pozycji okno może zostać zablokowane. Dzięki zastosowaniu systemów regulacyjnych i odpowiednio umiejscowionym klamkom, okno tego typu jest bardzo wygodne w obsłudze. Jednocześnie ten rodzaj okna zapewnia prawidłową szczelność i wysoką izolację cieplną. Są stabilne i odporne na warunki pogodowe a ponadto bardzo łatwe w montażu. Dzięki wykorzystaniu drewnianych materiałów, z których zbudowane są ramy, oraz najwyższej jakości elementów szklanych są to również bardzo estetyczne, czasami wręcz dekoracyjne akcenty wyposażenia wnętrza.

Zastosuj okno dachowe klapowo obrotowe

Okno dachowe klapowo obrotowe jest znakomitym rozwiązaniem tam, gdzie dostęp do okna jest mniej swobodny, niż w standardowych warunkach. Ustawienie skrzydła w pozycji pionowej znacznie ułatwia obustronne umycie powierzchni szklanej. Ze względu na zastosowanie dwóch różnorodnych możliwości uchylenia i całkowitego otwarcia, okna klapowo obrotowe możesz w pełni dopasować do swoich potrzeb. 

Klapowo obrotowe okno dachowe – bezpieczeństwo i wygoda, na jakie zasługujesz

Stabilizujące montaż i ustawienie w pozycji pionowej elementy powodują, że klapowo obrotowe okno dachowe jest bezdyskusyjnie bezpieczne. Jeśli jednak zdarzy się jakakolwiek awaria, oferujemy niezawodny serwis. Pamiętaj, że okna otwierane na poddasze również możesz wzbogacić o akcesoria dodatkowe np. zewnętrze i wewnętrzne rolety i markizy chroniące pomieszczenia przed nadmiarem światła i ciepła. Możesz też zdecydować się na zainstalowanie różnorodnych sposobów sterowania oknem. Jeżeli planujesz aranżację poddasza wykorzystaj okna klapowo obrotowe i zapewnij sobie maksymalny komfort użytkowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze.