• Papa podkładowa zgrzewalna NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 - 7,5m²

Papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych, zalecana jest szczególnie dla dachów o wymaganej kilkudziesięcioletniej żywotności pokrycia dachowego. Papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 zalecana jest również do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych budynków, części podziemnych (typ A), a także jako warstwa paroizolacji. Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 1%.

138.99
18.53/
Rolka Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 5903874204268
Własny kod NEXLER MEDIUM PYE G200 S40

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Zastosowanie:

Papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych, zalecana jest szczególnie dla dachów o wymaganej kilkudziesięcioletniej żywotności pokrycia dachowego.

Papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 zalecana jest również do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych budynków, części podziemnych (typ A), a także jako warstwa paroizolacji. Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 1%.

Nexler MEDIUM PYE G200 S40:

Szerokość: 100cm

Długość 750cm

Grubość: 4,0mm

Warunki stosowania:

Wykonywanie izolacji z zastosowaniem papy NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 powinno odbywać się według projektu technicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i szczegółowymi wytycznymi do projektowania i wykonywania izolacji zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER oraz w Karcie Technicznej.

Sposób stosowania:

Papę NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 należy mocować metodą zgrzewania do zagruntowanego podłoża betonowego lub z blachy ocynkowanej, bądź do uprzednio zamocowanej papy asfaltowej podkładowej. Papa może być również zgrzewana do płyt warstwowych termoizolacyjnych. Podłoże powinno być wytrzymałe mechanicznie, bez luźnych zanieczyszczeń, tłustych plam czy wody. Przed zgrzewaniem papy NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 zaleca się zagruntować podłoże betonowe środkami asfaltowymi rozpuszczalnikowymi np. NEXLER Penetrator G7 lub preparatami asfaltowymi na bazie wody np. NEXLER BITFLEX Primer. Wskutek podgrzania palnikiem zarówno podłoża, jaki spodniej strony papy, ochronna cienka folia z tworzywa sztucznego stapia się, asfalt ulega nadtopieniu i papa równomiernie rozwijana przykleja się do podłoża.

Papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 może być również mocowana mechanicznie razem z warstwą termoizolacji do każdego podłoża lub bez termoizolacji, do podłoża betonowego, lub z blachy. Wówczas papa jest mocowana łącznikami mechanicznymi na brzegu wstęgi, a następnie jest zgrzewana na zakładach. Przy stosowaniu mocowania mechanicznego papy podkładowej i płyt termoizolacyjnych do podłoża, rekomenduje się układanie tej papy w pozycji odwróconej, to jest spodnią stroną, pokrytą mikrofolią, do góry, co ułatwia sklejenie z papą wierzchniego krycia. Należy zachować zakład papy o szerokości min. 8 cm wzdłuż wstęgi papy i zakład o szerokości min. 12 cm na połączeniu prostopadłym do długości wstęgi papy.

Papę można instalować w temperaturach otoczenia powyżej +5o C. Wymóg temperatury dotyczy pory dnia i nocy. W obniżonych temperaturach otoczenia tj. poniżej +10o C, papa NEXLER MEDIUM PYE G200 S40 powinna być przed użyciem przechowywana przez 24 godz. w temperaturach nie niższych niż +18o C. Przygotowanie podłoża i montaż papy należy wykonywać zgodnie z zasadami opisanymi w Systemach Izolacji NEXLER.

Gwarancja:

 Producent IZOHAN sp. z o.o. udziela bezpośredniemu nabywcy papy NEXLER MEDIUM PYE G200 S40: ¾gwarancji materiałowej specjalnej na 10 lat, w przypadku pokrycia dwuwarstwowego na podłożu betonowym i zastosowania do jego gruntowania środków gruntujących produkcji IZOHAN SP. z o.o. lub ¾gwarancji materiałowej standardowej na 5 lat. Warunkiem skorzystania z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji jest m.in. zastosowanie papy zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, Kartą Techniczną oraz zgodnie z przeznaczeniem, określonym rozwiązaniami zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER.

image

źródło:https://izohan.eu/

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia