• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria kominowe

Komin wentylacyjny, to niezbędny element dachu, który odpowiada za wentylację pomieszczeń poprzez odpowiednią cyrkulację powietrza. 

Taśma aluminiowa ryflowana. Stosowana jako opierzenie do wszelkiego rodzaju obróbek dekarskich. Taśma uszczelniająca stosowana do zabezpieczania miejsc styku dachu z kominem i dachu ze ścianą.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Dostępność Duża dostępność
95.99
Rolka Do przechowalni
Taśma kominowa Braas easy flash służy do obróbki kominów, ścian i innych elementów przechodzących przez połać dachową. Skład i odporność na działanie promieni UV powodują, że Easy Flash jest trwały oraz zachowuje swój kolor.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
279.99
Rolka Do przechowalni
Taśma ołowiana ryflowana. Stosowana jako opierzenie do wszelkiego rodzaju obróbek dekarskich. Taśma uszczelniająca stosowana do zabezpieczania miejsc styku dachu z kominem i dachu ze ścianą.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
249.99
Rolka Do przechowalni
Uniwersalna taśma do obróbki ścian i kominów System Wakaflex 2 służy do wykonania szczelnej i estetycznej obróbki kominów, ścian i innych elementów przechodzących przez połać dachu. Dużą wytrzymałość osiągnięto dzięki zastosowaniu siatki aluminiowej, która zatopiona jest w poliizobutylenie isięga aż do krawędzi zewnętrznej
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
433.10
Rolka Do przechowalni