• O nas


Dachowe-24-4-(2).png


Od 2004 roku specjalizujemy się w sprzedaży materiałów budowlanych i dachowych. Posiadamy własne magazyn o łącznej powierzchni 2500 m², który mieści dla Państwa ponad 15 tyś. najpopularniejszych produktów dachowych dostępnych od ręki z wysyłką 24h. Zamówiony towar dostarczymy pod wskazany adres na terenie całego kraju w systemie door-to-door. Lokalizacja naszych hurtowni to Osielsko k/Bydgoszczy oraz Nieszawka k/Torunia
Dachowe24.pl to sklep, w którym każdy znajdzie produkty dachowe i związane z nimi akcesoria. Kompleksowa oferta produktów związanych z pokryciami dachowymi to nasza pasja i wiedza naszych doradców, którzy są do Państwa dyspozycji. Lata doświadczeń i tysiące sprzedanych dachów to coś, co nas wyróżnia spośród innych sklepów internetowych. Indywidualne podejście i zrozumienie Państwa potrzeb  jest gwarancją dobrze przygotowanej oferty dopasowanej dla Państwa potrzeb i komfortu.
Dachowe24.pl to najszersza oferta, najwięcej treści, atrakcyjne ceny oraz współpraca z cenionymi na rynku producentami.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie, możecie liczyć na pomoc ekspertów, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości produktowe, ale także odpowiedzą na wszelkie pytania, nie tylko te  związane z zakupami, ale także z montażem produktów dostępnych w Dachowe24.pl.
Należymy do grupy Polskie Hurtownie Dachowe

phd-logoi(1).JPG
Zrzut-ekranu-2024-05-28-114437.png


sp(1).png
Fakro-certyfikat(3).PNG
Przechwytywanie.JPG