• Papa podkładowa zgrzewalna Nexler Standard V60 S30 - 10m²

Papa zgrzewalna podkładowa Nexler Standard V60 S30 niemodyfikowana do wielowarstwowych pokryć dachowych, na podłoże betonowe jako warstwa podkładowa oraz do jednowarstwowych izolacji przeciwwilgociowych (A). Przeznaczona do mocowania metodą zgrzewania.

89.99
9/
Rolka Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 5903874204275
Własny kod Nexler Standard V60 S30

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Zastosowanie:

Papa NEXLER STANDARD V60 S30 przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych na podłoża stabilne wymiarowo, w konstrukcjach nienarażonych na duże obciążenia i naprężenia.

Papa NEXLER STANDARD V60 S30 zalecana jest również do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych budynków, części podziemnych (typ A, oraz jako warstwa paroizolacji na podłożu betonowym. Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 1%..

Nexler Standard V60 S30:

Szerokość: 100cm

Długość 1000cm

Grubość: 3,0mm

Warunki stosowania:

Wykonywanie izolacji z zastosowaniem papy NEXLER STANDARD V60 S30 powinno odbywać się według projektu technicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i szczegółowymi wytycznymi do projektowania i wykonywania izolacji zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER oraz w Karcie Technicznej.

Sposób stosowania:

Papę NEXLER STANDARD V60 S30 należy mocować metodą zgrzewania do zagruntowanego podłoża betonowego. Podłoże powinno być wytrzymałe mechanicznie, bez luźnych zanieczyszczeń, tłustych plam czy wody. Przed zgrzewaniem papy NEXLER STANDARD V60 S30 zaleca się zagruntować podłoże betonowe środkami asfaltowymi rozpuszczalnikowymi np. NEXLER Penetrator G7 lub preparatami asfaltowymi na bazie wody np. NEXLER BITFLEX PRIMER.

 

Wskutek podgrzania palnikiem zarówno podłoża, jak i spodniej strony papy, ochronna cienka folia z tworzywa sztucznego stapia się, asfalt ulega nadtopieniu i papa równomiernie rozwijana przykleja się do podłoża. Należy zachować zakład papy o szerokości min. 8 cm wzdłuż wstęgi papy i zakład o szerokości min. 12 cm na połączeniu prostopadłym do długości wstęgi papy. Papę można instalować w temperaturach otoczenia powyżej +5°C. Wymóg temperatury dotyczy pory dnia i nocy. W obniżonych temperaturach otoczenia tj. poniżej +10o C, papa NEXLER STANDARD V60 S30 powinna być przed użyciem przechowywana przez 24 godz. w temperaturach nie niższych niż +18°C. Przygotowanie podłoża i montaż papy należy wykonywać zgodnie z zasadami opisanymi w Systemach Izolacji NEXLER.

Gwarancja:

Producent IZOHAN sp. z o.o. udziela bezpośredniemu nabywcy papy NEXLER STANDARD V60 S30:

- gwarancji materiałowej specjalnej na 5 lata, w przypadku zastosowania do gruntowania podłoża środków gruntujących produkcji IZOHAN Sp. z o.o.

 lub

- gwarancji materiałowej standardowej na 3 lata.

Warunkiem skorzystania z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji jest m.in. zastosowanie papy zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, Kartą Techniczną oraz zgodnie z przeznaczeniem, określonym rozwiązaniami zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER.

image

źródło:https://izohan.eu/

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia