• Kategorie
  • Szukaj
  • Okna dachowe łazienkowe

Aranżowanie łazienki, zlokalizowanej w pomieszczeniu o skośnym dachu może być nieco problematyczne. Trudność pojawia się wówczas, gdy nie wiesz, w jakim miejscu zamontować okno, tak aby nie zabierać cennej przestrzeni, a jednocześnie odpowiednio doświetlić przestrzeń. Z pomocą przychodzą okna dachowe łazienkowe, które dostępne są w tej kategorii naszego sklepu.

FAKRO PTP-V U4 okno dachowe obrotowe wyposażone w pakiet trzyszybowy, system uszczelnienia oraz automatyczny nawiewnik V35. Wykonane z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym wzmocnione rdzeniami stalowym. Odporne na wilgoć. Ug=0,7, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
1360.12
szt. Do przechowalni
VELUX GLU 0061B to okno rekomendowane do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością jak łazienka, pralnia lub kuchnia. GLU 0061B to obrotowe okno dachowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym. Okno wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy Ug=0,6, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
1311.55
szt. Do przechowalni
VELUX GLU 0061 to okno rekomendowane do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością jak łazienka, pralnia lub kuchnia. GLU 0061 to obrotowe okno dachowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym.. Okno wyposażone w energooszczędny pakiet3-szybowy Ug=0,6, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
1352.82
szt. Do przechowalni
FAKRO PTP-V U5 okno dachowe obrotowe wyposażone w pakiet trzyszybowy, system uszczelnienia oraz automatyczny nawiewnik V35. Wykonane z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym wzmocnione rdzeniami stalowym. Odporne na wilgoć. Ug=0,5, Uw=1,0.
Wysyłka w ciągu 14 dni
Dostępność Duża dostępność
1777.34
szt. Do przechowalni
FAKRO PPP-V U4 preSelect MAX okno dachowe klapowo-obrotowe wyposażone w pakiet trzyszybowy, system uszczelnienia oraz automatyczny nawiewnik V35. Wykonane z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym wzmocnione rdzeniami stalowym. Odporne na wilgoć. Ug=0,7, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Dostępność Duża dostępność
2645.15
szt. Do przechowalni
VELUX GLU 0064 to okno rekomendowane do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością jak łazienka, pralnia lub kuchnia. GLU 0064 to obrotowe okno dachowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym.. Okno wyposażone w energooszczędny pakiet3-szybowy Ug=0,6, Uw=1,0.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
1699.10
szt. Do przechowalni
VELUX GLU 0064B to okno rekomendowane do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością jak łazienka, pralnia lub kuchnia. GLU 0064B to obrotowe okno dachowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym. Okno wyposażone w energooszczędny pakiet3-szybowy Ug=0,6, Uw=1,0.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
2089.12
szt. Do przechowalni
VELUX GPU 0068 to okno z podwójnym systemem otwierania klapowo-obrotowym. Rekomendowane do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością jak łazienka, pralnia lub kuchnia. GPU 0068 to okno dachowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym. Okno wyposażone w energooszczędny pakiet3-szybowy Ug=0,7, Uw=1,1.
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
3435.37
szt. Do przechowalni

Okna dachowe łazienkowe – stylowe i praktyczne

Znajdziesz tu różne warianty, które idealnie wkomponują się w skośną ścianę. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszymi stylowymi i praktycznymi propozycjami, aby stworzyć łazienkę, o jakiej marzysz!

Okna dachowe do łazienki – produkty o specjalnych właściwościach

Łazienka to niewątpliwie miejsce o podwyższonej wilgotności. Unosząca się para wodna lubi osadzać się nie tylko na ścianach i lustrach, lecz także na wielu pozostałych elementach pomieszczenia. Z tego też względu należy zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza. Wiedząc o tym, oferujemy okna dachowe do łazienki, które zostały wyposażone w wywiewniki. Te niepozorne elementy zapewniają kontrolowany przepływ powietrza z zewnątrz do wewnątrz pomieszczenia, podnosząc komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Okno łazienkowe dachowe – znajdź najlepsze rozwiązanie

Jeżeli mowa o oknach do łazienki, nie możemy pominąć kolejnej ważnej kwestii. Okno łazienkowe dachowe to niewątpliwie nie tylko praktyczne, lecz także estetyczne rozwiązanie. Warto zatem wziąć pod uwagę również jego wygląd i kolorystykę, która wpasuje się w klimat Twojej łazienki i podkreśli jej oryginalny styl. W tej kategorii znajdziesz modele w kolorze białym oraz antracytowym, czyli najbardziej popularne i nowoczesne rozwiązania. Ich uniwersalny charakter z całą pewnością wpasuje się w stylistykę Twojej łazienki i pozwoli na uzyskanie zamierzonych efektów.

Okna dachowe łazienkowe – wybierz idealny rozmiar

Okna dachowe łazienkowe, które Ci oferujemy, zróżnicowane są nie tylko pod względem wyglądu i koloru. Wiedząc o tym, że każda łazienka jest inna i może mieć różny metraż, przygotowaliśmy wiele opcji rozmiarów do wyboru. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz okna o standardowych wymiarach, mniejszego czy większego – u nas na pewno je znajdziesz! Obrotowe okna są łatwe w otwieraniu i zamykaniu, bez problemu poradzisz sobie z ich umyciem. Trzyszybowe modele zapewnią maksymalny komfort termiczny, a najwyższa jakość ich wykonania sprawia, że posłużą przez naprawdę wiele lat. Chcesz poznać szczegóły? Zrób to już teraz i dokonaj najlepszego wyboru!