• Okno wyłazowe VELUX GTL MK08 3066 potrójny system otwierania, pakiet 3-szybowy 78X140

VELUX GTL 3066 to klapowo-obrotowe okno do poddaszy z funkcją otwarcia do 67°, jako awaryjnego wyjścia na dach, wykonane z drewna klejonego lub rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem. Mechanizm unoszenia skrzydła pozwala na jego bezstopniowe zatrzymanie w zakresie kąta otwarcia do 45°.Okno wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy Ug=0,6, Uw=1,0.

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
78cm x 140cm
4277.28
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 14 dni
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5702326998355
Własny kod GTL 3066

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

VELUX GTL 3066 z potrójnym systemem otwierania

 

Jest to okno o innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnologyTM z dodatkową uszczelką, która zwiększa właściwościowości  izolacyjne i zapewnia 4 najwyższą klasę szczelności. Okno dachowe VELUX GTL 3066 wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowanego i lakierowanego. Wyposażone w z funkcją bezstopniowego uniesienia skrzydła do kąta 45° oraz 67° i jego obrotu o 180° w celu wygodnego umycia zewnętrznej szyby. W sytuacji awaryjnej, dodatkowe pchnięcie otwiera skrzydło do kąta 67° co zapewnia bezpieczne i wygodne wyjście na dach.

Skutecznie redukują hałas 37dB. Okno otwierane i zamykane aluminiową klamką w dolnej części okna lub eleganckim uchwytem u góry. Posiada systemem wentylacji, który działa nawet przy zamkniętym oknie. GTL 3066 wyposażone jest w  filtr zatrzymujący kurz i owady. Filtr można łatwo czyścić za pomocą odkurzacza lub wymienić.

Dzięki systemowi wentylacji zapewniona jest właściwa wymiana powietrza w pomieszczeniu, nawet przy zamkniętym oknie.

Okno dachowe wyposażone w nowoczesny pakiet 3-szybowy, który zapewnia współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie Uw=1,0 i zapewnia ciepło w domu. Szyba klejona bezpieczna P2A w standardzie

 

Wygodne potrójne otwieranie

VELUX GTL 3066 posiada trzy systemy otwierania klapowy, wyłazowy lub obrotowy.

 

  • Okno dachowe z możliwością klapowego uniesienia skrzydła do kąta 45°co zapewnia piękny panoramiczny widok. Mechanizm unoszenia skrzydła pozwala na jego zatrzymanie w całym zakresie kąta otwarcia.
  • Po mocniejszym pchnięciu skrzydła, otwiera się do 67⁰  tworząc funkcję wyłazu. Zapewnia to bardzo komfortowe wyjście na dach.
  • Funkcja obrotowa zapewnia obrót skrzydła okna o 180°, dzięki temu w łatwy i szybki sposób umyjemy szybę i możemy zablokować skrzydło zasuwką.

 

Pakiet ThermoTechnologyTM w standardzie

ThermoTechnologyTM to nowe rozwiązania termoizolacyjne w konstrukcji okna, które zapewnia świetne parametry izolacyjne drewna łączonego z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS. Materiał EPS to polistyrenem ekspandowany, który składa się w 92% z powietrza, ma izolacyjność 3 razy lepszą niż drewno, jest całkowicie odporny na wilgoć i temperaturę.

 

Redukcja hałasu to spokojny sen przez lata

Nowa konstrukcja z szybami o 30% grubszymi stanowi lepszą barierę dla hałasu. Wyższa izolacja akustyczna o 3dB to 2-krotny spadek natężenia poziomu głośności. Od teraz większy komfort ciszy, nawet gdy na zewnątrz panują niekorzystne warunki pogodowe. Szyba klejona bezpieczna P2A w standardzie

 

Zawsze świeże powietrze dzięki systemowi wentylacji

System wentylacji zapewnia ciągłą wymianę powietrza bez zanieczyszczeń przy zamkniętym oknie. Okno wyposażono w filtr, który zatrzymuje kurz i owady. Filtr można łatwo czyścić za pomocą odkurzacza lub wymienić. Okna VELUX z zamkniętą wentylacją zapewniają szczelność analogiczną do okien bez wentylacji i spełniają wymagania budynków z wentylacją mechaniczną.

 

Wysoka jakość materiałów

Okno GTL 3066 posiada klejone warstwowo skrzydło i ościeżnicę z drewna sosnowego z impregnowaną i pokrytą bezbarwnym lakierem akrylowym powierzchnią, niewymagającą konserwacji przez wiele lat użytkowania.

Na uwagę zasługuje zewnętrzne oblachowanie o bardziej płaskim nowoczesnym kształcie i zaokrąglonych krawędziach, które pozwala na połączenie okna z dachem.

Górne oblachowanie jest wyraźnie węższe. Oblachowania zewnętrzne okna są zatrzaskowe, sprawiają, że wkręty są niemal niewidoczne.


Dwukomorowy pakiet szybowy –66

Okna  wyposażone w nowoczesny, energooszczędny pakiet 3-szybowy. Dwie komory wypełnione argonem z energooszczędną szybą hartowaną, zapewniającą bezpieczeństwo i wytrzymałość. Szyba bezpieczna laminowana z 3 klasą odporności na włamanie P2A

Pakiet posiada powłokę niskoemisyjną, Ug=0,6 W/m2K, Uw=1,0 W/m2K, jeszcze lepszą izolacyjnością akustyczną okna 37 dB. Wyższa izolacja akustyczna o 3dB to 2-krotny spadek natężenia poziomu głośności.

 


Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej

 image

Możliwy jest montaż w dachu 15⁰-75⁰, konieczna instalacja mocniejszych sprężyn unoszących skrzydło (opcja dodatkowo płatna).

Zastosowanie

Do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, w których klienci życzą sobie najwyższej  jakości okien z funkcją wyłazu.


Gwarancja

  • 10 lat podstawowej gwarancji na okno, 15 lat na okucia stalowe w oknach, 20 lat na szyby,
  • 20 lat gwarancji dla okien zamontowanych z zestawem izolacji BDX po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji.

 

Szczegóły gwarancji na stronie: https://www.velux.pl/dla-klienta/warunki-gwarancjiDANE TECHNICZNE

 

Rozmiar okna:

78 cm x 140 cm

Kolor oblachowania zewnętrznego:

RAL 7043 (szarografitowy)

Profil okienny:

drewno sosnowe (malowane bezbarwnym lakierem akrylowym)

Pakiet szybowy:

3-szybowy pakiet superenergooszczędny ***

Sposób otwierania:

Podwójny uchwyt i klamka

Gaz szlachetny:

argon

Ciepła ramka dystansowa:

tak

Nawiewnik:

tak

Przepuszczalność powietrza:

4. najwyższa klasa szczelności

Współczynnik przenikania ciepła Ug:

0,6 W/(m²K)

Współczynnik przenikania ciepła Uw:

1,0 W/(m²K)

Dźwiękochłonność okna Rw:

37 dB

Kąt nachylenia dachu:

15°-55° lub 15⁰-75⁰ ze specjalnymi sprężynami

Gwarancja:

10 lat

20 lat gwarancji dla okien zamontowanych z zestawami izolacyjnymi BDX

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również