• Kategorie
  • Szukaj
  • Blachodachówki modułowe BLACHY PRUSZYŃSKI

Blachodachówka modułowa , to obecnie najpopularniejsze materiał spośród lekkich pokryć dachowych. Wizualnie przywodzi na myśl estetykę dachówki ceramicznej, choć jest od niej ponad 10-krotnie lżejsza. Blachodachówka modułowa to także doskonałe rozwiązanie na wymianę starego pokrycia dachowego na nowe – jest lekka i nie obciąża konstrukcji dachu jak dachówki ceramiczne czy betonowe, a jednocześnie pozwala na osiągnięcie bardzo zróżnicowanych efektów, co sprawia, że jest idealnym materiałem na pokrycia dachowe w niemal każdym stylu – góralskim, skandynawskim, klasycznym i bardzo nowoczesnym. 

Blachodachówka panelowa TIGRA charakteryzuje się oryginalnym, nieoczywistym designem. TIGRA oprócz trapezowych przetłoczeń posiada drobną tzw. nanofalę. Fale są na tyle dyskretne, że z daleka wyglądają jak powierzchnia płaska, a jednocześnie wzmacniają panel poprawiając jego sztywność. Panelowa forma ułatwia montaż, a symetryczność modułu pozwala na montaż wedle życzenia dekarza - od prawej lub lewej strony.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Dostępność Duża dostępność
42.00 -10% 37.99
Arkusz Do przechowalni
Blachodachówka panelowa FIORD Wyrazisty kształt zachwyca zdecydowanym przetłoczeniem przypominającym skandynawski styl projektowania. Drobne przetłoczenia poprawiają sztywność panelu, dzięki czemu unikamy nieestetycznych pofalowań blachy, zachowując imitację blachy płaskiej. Ułatwiają również komunikację na dachu, bez obaw o ewentualne odkształcenia. Symetryczność blachodachówki jest dużym ułatwieniem, jeśli chodzi o montaż na dachu – taki profil umożliwia układanie paneli od lewej lub prawej strony. Specjalnie zaprojektowany zamek z powodzeniem ukrywa miejsce połączenia blachodachówek. Przeznaczona przede wszystkim do domów w nowoczesnym budownictwie.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Dostępność Duża dostępność
42.99 -12% 37.99
Arkusz Do przechowalni
Blachodachówka LOARA Jest to pokrycie dachowe dostępne zarówno jako w wersji panelowej, w wygodnych do montażu modułach. Wysokie przetłoczenie jest modyfikacją kształtu poprzedniej blachodachówki, która cieszyła się popularnością, jednak wymagała wyraźniejszego kształtu fali. Loara charakteryzuje się symetrycznością, dokładnością wykonania oraz prostym montażem.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Dostępność Duża dostępność
42.99
Arkusz Do przechowalni
REN to pierwsza na rynku blachodachówka o pochylonym kształcie (przekrój poprzeczny). Zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nieszablonowego i szykownego, a jednocześnie długowiecznego, o wysokiej jakości pokrycia dachowego. Spośród innych pokryć dachowych wyróżnia się estetycznym i nietuzinkowym wyglądem. Jej innowacyjny kształt umożliwi wyróżnienie się obiektów na tle innych oraz płynne wkomponowanie w otaczające środowisko.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Dostępność Duża dostępność
46.00
Arkusz Do przechowalni
Blachodachówka panelowa MODUS Jest docinana po krawędzi, dostępna w dwumodułowych panelach i montowana w sposób tradycyjny za pomocą wkrętów. Charakteryzuje się symetryczną falą, dzięki czemu dom nabiera tradycyjnego kształtu. Blachodachówka jest oferowana we wszystkich powłokach i kolorach z oferty firmy.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Dostępność Duża dostępność
43.20
Arkusz Do przechowalni
Blachodachówka Szafir To eleganckie i trwałe pokrycie dachowe, łączące w sobie tradycję z nowoczesną technologią. Profilowana jest z blachy stalowej dwustronnie ocynkowanej lub aluminiowej powlekanej kilkoma warstwami lakieru. Wysoka jakość materiału blachodachówki gwarantuje dużą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Jej atutem jest niewielki, bo blisko 10-krotnie mniejszy, w porównaniu z dachówką ceramiczną ciężar.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Dostępność Duża dostępność
46.00
Arkusz Do przechowalni