• Nexler Penetrator G7 - szybko schnący grunt pod papy 20l.

NEXLER Penetrator G7 do gruntowania powierzchni pod papy asfaltowe i asfaltowo-polimerowe, zgrzewalne i samoprzylepne. Szczególnie przydatny do gruntowania podłoży pod papy modyfikowane. Przy kilkakrotnym naniesieniu służy do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowych oraz zabezpieczania elementów drewnianych i metalowych zagłębionych w gruncie.

439.99
opakowanie Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907602497588
Własny kod Nexler Penetrator G7

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Opis produktu

Nexler Penetrator G7 to szybko schnący grunt pod papy o pojemności 20 litrów. Jest idealny do gruntowania powierzchni pod papy asfaltowe i asfaltowo-polimerowe oraz zgrzewalne i samoprzylepne. Świetnie sprawdza się także przy gruntowaniu podłoży pod papy modyfikowane, a przy kilkakrotnym naniesieniu może być używany do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowych oraz zabezpieczania elementów drewnianych i metalowych zagłębionych w gruncie.Jego szerokie zastosowanie ma znaczenie, jeśli wykonujemy gruntowanie powierzchni z wieloma elementami które zakończone są obróbką blacharską czy drewnem. Penetrator G7 nie powoduje zmian wymiarowych elementów drewnianych, nie wpływa na ich parametry. Chroni elementy przed degradacją biologiczną. Penetrator G7 może służyć jako grunt pod najbardziej newralgiczne punkty charakteryzujące się dużą wilgotnością jak, również wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia uszkodzeń mechanicznych. Dzięki temu, że posiada on w swoim składzie syntetyczny kauczuk SBS, jest w stanie przenosić bardzo duże obciążenia przy bezpośrednim kontakcie z betonem lub poszyciem dachu. Jest to najlepsze rozwiązanie jeśli chcemy ograniczyć problem rozrywania powłoki przy ruchach budynku. Pękający beton nie musi oznaczać, że nasza powłoka została uszkodzona, należy zawsze pamiętać, że grunt jest bardzo elastyczny. Redukuje on występowanie niedokładności wykonawczych, czy innych błędów mogących wpłynąć na późniejsze zwiększenie kosztów napraw oraz problemów związanych z użytkowaniem obiektów.

ZUŻYCIE: ok. 0,2 l/m2

Cechy szczególne

Nexler Penetrator G7 charakteryzuje się doskonałymi właściwościami penetracji w głąb powierzchni, co zapewnia skuteczne pokrycie i mocowanie pap bitumicznych. Dzięki temu produktowi masz pewność, że Twoje dachy będą solidnie wykonane i maksymalnie chronione przed wilgocią.

Szybkie schnięcie

Dzięki swojej unikalnej formule Nexler Penetrator G7 jest niezwykle odporny na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku zarówno w cieplejszych jak i chłodniejszych warunkach pogodowych. Jego szybko schnące właściwości pozwalają także na skrócenie czasu potrzebnego na ukończenie prac i przyspieszenie procesu hydroizolacji.

Bezpieczne zabezpieczenie

Nexler Penetrator G7 to nie tylko szybko schnący grunt pod papy, ale także zapewnia kompleksową ochronę drewnianych i metalowych elementów zagłębionych w gruncie. Dzięki temu unikniesz problemów z wilgocią i korozją oraz przedłużysz żywotność swoich konstrukcji. Wybierz Nexler Penetrator G7 i ciesz się solidnymi dachami przez wiele lat!

Specyfikacja

 • modyfikowany syntetycznym kauczukiem SBS
 • szybkoschnący 
 • posiada doskonałe właściwości penetracji izolowanych powierzchni do 10 mm
 • zabezpiecza elementy wykonanych ze stali, metalu
 • zabezpiecza betony przed wilgocią i korozją 
 • posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży mineralnych 
 • jest łatwy i szybki w stosowaniu
 • gotowy bezpośredniego użycia dający się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską
 • może służyć jako hydroizolacja
 • zabezpiecza powierzchnie syntetyczne 
 • nadaje się do gruntowania fundamentów, dachów
 • można natryskiwać
 • zabezpiecza przed mikro spękaniem betonu
 • nadaje się do zabezpieczania elementów prefabrykowanych
 • zabezpiecza elementy drewniane, metalowe zakopane w ziemi
 • redukuje możliwość wystąpień błędów wykonawczych

Przygotowanie podłoża i produktu.

Izohan PENETRATOR G7 to produkt jednoskładnikowy, który zawiera rozpuszczalnik. Jest zatem od razu gotowy do użycia. Należy po prostu dobrze wymieszać produkt. Przed zastosowaniem gruntu Izohan PENETRATOR G7 musimy odpowiednio przygotować powierzchnię, na którą będziemy go aplikować. Taka powierzchnia powinna być oczyszczona z wszelkich tłuszczów, nacieków i innych substancji zmniejszających przywieranie. Podłoże musi być również czyste, suche albo lekko wilgotne. Powierzchnie ostre należy zaokrąglić, aby powierzchnia nie miała mikro przerw w zabezpieczeniu, nie uległa szybkiemu wytarciu. Powierzchnie, które nie mogą być okrągłe, należy sfazować.

Aplikacja produktu.

Po dokładnym wymieszaniu, preparat należy nałożyć, na powierzchnię za pomocą pędzla albo szczotki dekarskiej. Ważne jest, aby na podłożach mocno wilgotnych opisywany grunt wcierać bardzo energicznie. Przy natryskiwaniu, należy stosować ciśnienie 150-160 bar, używając dyszy 0,017-0,021”. Prac związanych z aplikacją produktów nie powinno prowadzić się podczas opadów deszczu lub śniegu albo silnego nasłonecznienia. Warto zwrócić uwagę na to, aby produkt aplikować w temperaturach dodatnich. Co, więcej przed zastosowaniem preparatu warto wstawić opakowanie z produktem do ciepłego pomieszczenia na około jedną dobę albo dwie. Produkt posiada przyspieszone czas schnięcia dla temperatury +25°C a czas schnięcia wynosi mniej niż 30 minut. Jeśli jednak temperatura jest niższa czas schnięcia, może się wydłużyć. 

imageimage

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia