• Papa wierzchniego krycia zgrzewalna Nexler PJ PYE PV250 S52 H - 6m²

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia niskomodyfikowana SBS. Stosowana na dachach o stabilnym podłożu betonowym jako papa wierzchniego krycia w pokryciach wielowarstwowych lub jako uszczelnienie jednowarstwowe przy remoncie dachów. Papa nie jest stosowana do obróbek detali na dachu i nie można jej stosować na płytach termoizolacyjnych. Przeznaczona do mocowania metodą zgrzewania.

159.00
26.5/
Rolka Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 5903874204176
Własny kod Nexler PJ PYE PV250 S52 H

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Zastosowanie:

Papa NEXLER MEDIUM PYE PV250 S52H Medium przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Papę można stosować do wykonywania nowych jak i renowacji starych pokryć dachowych na stabilnych podłożach betonowych. Papa nie jest przeznaczona do uszczelnień dachów na podłożach z płyt termoizolacyjnych lub desek. Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 1%.

Nexler PJ PYE PV250 S52 H:

Szerokość: 100cm

Długość 600cm

Grubość: 5,2mm

Warunki stosowania:

Wykonywanie izolacji z zastosowaniem papy NEXLER MEDIUM PYE PV250 S52H Medium powinno odbywać się według projektu technicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i szczegółowymi wytycznymi do projektowania i wykonywania izolacji zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER oraz w Karcie Technicznej.

Sposób stosowania:

Papę NEXLER MEDIUM PYE PV250 S52H Medium należy mocować metodą zgrzewania do uprzednio zamocowanej papy asfaltowej podkładowej lub do zagruntowanego starego pokrycia z pap asfaltowych. Podłoże powinno być wytrzymałe mechanicznie, bez luźnych zanieczyszczeń, tłustych plam czy wody. Przed przystąpieniem do zgrzewania papy wierzchniego krycia należy zwrócić uwagę, czy kolejna rozwijana rolka nie różni się odcieniem posypki. Posypka jest surowcem naturalnym i może różnić się odcieniem. Przed zgrzewaniem papy NEXLER MEDIUM PYE PV250 S52H Medium zaleca się zagruntować podłoże betonowe lub powierzchnie starej papy środkami asfaltowymi rozpuszczalnikowymi np. NEXLER Penetrator G7 lub preparatami asfaltowymi na bazie wody np. NEXLER BITFLEX PRIMER. Podłoża z pap podkładowych nie wymagają gruntowania. Wskutek podgrzania palnikiem zarówno podłoża, jak i spodniej strony papy, ochronna cienka folia z tworzywa sztucznego stapia się, asfalt ulega nadtopieniu i papa równomiernie rozwijana przykleja się do podłoża.

Należy zachować zakład papy o szerokości min. 8 cm wzdłuż wstęgi papy i zakład o szerokości min. 12 cm połączeniu prostopadłym do długości wstęgi papy. Wymagany jest wypływ masy asfaltowej o szerokości ok. 0,5–1 cm na całej długości zgrzewanego zakładu. Papę można instalować w temperaturach otoczenia powyżej 5°C. Wymóg temperatury dotyczy pory dnia i nocy. W obniżonych temperaturach otoczenia tj. poniżej +10o C, papa NEXLER MEDIUM PYE PV250 S52H Medium powinna być przed użyciem przechowywana przez 24 godz. w temperaturach nie niższych niż +18°C. Przygotowanie podłoża i montaż papy należy wykonywać zgodnie z zasadami opisanymi w Systemach Izolacji NEXLER.

Gwarancja:

 Producent IZOHAN sp. z o.o. udziela bezpośredniemu nabywcy papy NEXLER MEDIUM PYE PV250 S52H Medium:

¾ gwarancji materiałowej specjalnej na 10 lat, w przypadku pokrycia dwuwarstwowego i zastosowania do gruntowania podłoża betonowego środków gruntujących produkcji IZOHAN Sp. z o.o.

¾ gwarancji materiałowej standardowej na 8 lat w przypadku pokrycia dwuwarstwowego lub 5 lat na starym pokryciu papowym Warunkiem skorzystania z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji jest m.in. zastosowanie papy zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, Kartą Techniczną oraz zgodnie z przeznaczeniem, określonym rozwiązaniami zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER.

image

image

 

źródło:https://izohan.eu/

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia