• Papa wierzchniego krycia zgrzewalna Nexler Standard V60 S42H - 7,5m²

Papa NEXLER STANDARD V60 S42H przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych pokryciach dachowych, na podłoża stabilne wymiarowo, w konstrukcjach nienarażonych na duże obciążenia i naprężenia. Papa NEXLER STANDARD V60 S42H nie nadaje się do stosowania na podłoża niestabilne typu płyty EPS, XPS, PIR, PUR, wełna dachowa twarda, deski, a także o wykonywania obróbek elementów pionowych. Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 2%.

89.99
12/
Rolka Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 5903874204190
Własny kod Nexler Standard V60 S42H

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Zastosowanie:

Papa NEXLER STANDARD V60 S42H przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych pokryciach dachowych, na podłoża stabilne wymiarowo, w konstrukcjach nienarażonych na duże obciążenia i naprężenia.

Papa NEXLER STANDARD V60 S42H nie nadaje się do stosowania na podłoża niestabilne typu płyty EPS, XPS, PIR, PUR, wełna dachowa twarda, deski, a także o wykonywania obróbek elementów pionowych. Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 2%. 

Nexler Standard V60 S42H:

Szerokość: 100cm

Długość 750cm

Grubość: 4,2mm

Warunki stosowania:

Wykonywanie izolacji z zastosowaniem papy NEXLER STANDARD V60 S42H powinno odbywać się według projektu technicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i szczegółowymi wytycznymi do projektowania i wykonywania izolacji zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER oraz w Karcie Technicznej.

Sposób stosowania:

Papę NEXLER STANDARD V60 S42H należy mocować metodą zgrzewania do uprzednio zamocowanej papy asfaltowej podkładowej. Podłoże powinno być wytrzymałe mechanicznie, bez luźnych zanieczyszczeń, tłustych plam czy wody. Przed przystąpieniem do zgrzewania papy wierzchniego krycia należy zwrócić uwagę, czy kolejna rozwijana rolka nie różni się odcieniem posypki. Posypka jest surowcem naturalnym i może różnić się odcieniem.

Przed zgrzewaniem papy NEXLER STANDARD V60 S42H zaleca się zagruntować podłoże betonowe zagruntowanego środkami asfaltowymi rozpuszczalnikowymi np. NEXLELR Penetrator G7 lub preparatami asfaltowymi na bazie wody np. NEXLER BITFLEX PRIMER. Podłoża z pap podkładowych nie wymagają gruntowania. Wskutek podgrzania palnikiem zarówno podłoża jak i spodniej strony papy, ochronna cienka folia z tworzywa sztucznego stapia się, asfalt ulega nadtopieniu i papa równomiernie rozwijana przykleja się do podłoża. Należy zachować zakład papy o szerokości min. 8 cm wzdłuż wstęgi papy i zakład o szerokości min. 12 cm na połączeniu prostopadłym do długości wstęgi papy. Wymagany jest wypływ masy asfaltowej o szerokości ok. 0,5–1 cm na całej długości zgrzewanego zakładu. Papę można instalować w temperaturach otoczenia powyżej + 5°C. Wymóg temperatury dotyczy pory dnia i nocy.

 

W obniżonych temperaturach otoczenia tj. poniżej +10o C, papa NEXLER STANDARD V60 S42H powinna być przed użyciem przechowywana przez 24 godz. w temperaturach nie niższych niż +18°C. Przygotowanie podłoża i montaż papy należy wykonywać zgodnie z zasadami opisanymi w Systemach Izolacji NEXLER. 

Gwarancja:

Producent IZOHAN sp. z o.o. udziela bezpośredniemu nabywcy papy NEXLER STANDARD V60 S42H:

¾gwarancji materiałowej specjalnej na 7 lat, w przypadku pokrycia dwuwarstwowego i zastosowania do gruntowania podłoża środków gruntujących produkcji IZOHAN Sp. z o.o.

 ¾gwarancji materiałowej standardowej na 4 lat w przypadku pokrycia dwuwarstwowego lub 2 lata na starym pokryciu papowym

 

Warunkiem skorzystania z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji jest m.in. zastosowanie papy zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, Kartą Techniczną oraz zgodnie z przeznaczeniem, określonym rozwiązaniami zawartymi w Systemach Izolacji NEXLER.

image

image

źródło:https://izohan.eu/

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia