• Blachodachówka BLACH-POL Scala de lux

Blachodachówki modułowe BLACH-POL są lekkie i niewielkie, a ich transport i montaż to przyjemność. To sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne.

Kolor powłoki Poliuretan Granite® Ultramat
42.99
Arkusz Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod Scala de lux

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Blachodachówki modułowe BLACH-POL łatwy montaż i transport 

Porównując ze sobą blachodachówkę modułową do blachodachówki w arkuszach to te pierwsze wypadają zdecydowanie lepiej. Po pierwsze są one materiałem tańszym, a ze względu na swój unikalny kształt, odporność na zginanie oraz zarysowanie, cechują się o wiele łatwiejszym transportem i montażem na dachu. Blachodachówka modułowa zdecydowanie bardziej nadaje się do wszelkich dachów o bardziej skomplikowanej budowie, a poza tym, swoje zastosowanie znajdzie również w przypadku prostszych konstrukcji. Blachodachówka w arkuszach jest materiałem trudniejszym w montażu, a ponadto narażona jest na większe usterki mechaniczne, co może generować dodatkowe koszty. Należy zaznaczyć, że blachodachówka modułowa może zostać przycięta do rozmiaru, co dodatkowo powoduje mniejsze straty w materiale.

Istotnym aspektem jest także łatwość montażu blachodachówki modułowej na dachu. Niewielkie arkusze znacząco ułatwiają instalację. Na korzyść blachodachówek modułowych przemawia ich cena, która jest o wiele mniejsza niż w przypadku dachówek ceramicznych. Dla osób, które zamierzają postawić dom szybko i tanio, będzie to idealne rozwiązanie.

Łatwy i szybki montaż  

Fabryczne otwory montażowe skracają czas pracy na dachu. Pozwalają także na precyzyjne łączenie arkuszy i korektę całej połaci już po ich połączeniu. To nie wszystko. Ekipa dekarska może pracować na kilku połaciach jednocześnie. 

PowłokaGranite® Ultramat 

Blachodachówka Scala oraz Scala de Lux jest doskonałym uzupełnieniem oferty płaskich pokryć dachowych zgodnie z trendem minimalistycznych form geometrycznych, które zachwycają niezwykłą elegancją. Zastosowane najwyższe standardy produkcji, a także technologia cięcia 3D – zgodnie z kształtem fali pozwala na idealne spasowanie arkuszy w miejscach ich styku tworząc wyjątkowy efekt końcowy. Dzięki harmonicznemu kształtowi dach nabiera szlachetności z powodzeniem zastępując dużo droższe i cięższe pokrycia ceramiczne. Mnogość powłok i kolorów pozwoli zarówno wyróżnić jak i dopasować dach do otoczenia, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających klientów. Scala to nieograniczona swoboda w kształtowaniu pokrycia i redukcja do minimum zużycia materiału dzięki symetryczności oraz hybrydowym rozwiązaniom. Blachodachówka modułowa Scala de Lux sprawdzi się świetnie w przypadku skomplikowanej konstrukcji dachów wielospadowych, zaś Scala cięta na wymiar zapewni bardziej ekonomiczne, szybsze układanie. Scala to nieograniczone możliwości zastosowania, od niewielkiego stopnia nachylenia, aż po bardzo strome dachy.

20 lat – na powłokę Poliuretan Granite® Ultramat  [20 lat-techniczna; 15 lat – estetyczna]

Instrukcja montażu 

PDF Document

 DANE TECHNICZNE

image

 

 

 

Szerokość całkowita

1190 mm

Szerokość krycia efektywnego

1125 mm

Wysokość przetłoczenia

25 mm

Wysokość profilu

41 mm

Długość modułu dachówki

350 mm

Długość całkowita arkusza

715 mm

Powierzchnia efektywna arkusza

0,83 m2

Grubość blachy

0,5 mm

Waga arkusza

ok. 3,6 kg

Min. spadek dachu

20°

 

 image

 źródło: www.blachpol.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również