• Taśma klejąca DELTA®-MULTI-BAND

DELTA®- MULTI BAND Uniwersalna i wysoce odporna na starzenie taśma klejąca o wysokiej sile adhezji do sklejenia i naprawiania membran dachowych i paroizolacji DELTA®.

102.29
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 4004552023391
Własny kod MULTI-BAND

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Zastosowanie

Uniwersalna i wysoce odporna na starzenie taśma klejąca o wysokiej sile adhezji do sklejenia i naprawiania membran dachowych i paroizolacji DELTA®. Także do przyklejania folii do różnego rodzaju powierzchni takich jak: metal, tworzywa sztuczne (twarde), gładkie drewno, materiały drewnopochodne.

Taśma klejąca DELTA®-MULTI-BAND może być stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest używana do wykonywania połączeń odpornych na działanie powietrza, wiatru i deszczu na różnych podłożach oraz do sklejania zakładów membran dachowych. Jej wszechstronne zastosowanie umożliwia także naprawy drobnych uszkodzeń.

Zalety

  • Testowana zgodnie z normą DIN 4108-11
    Taśma klejąca DELTA®-INSIDE-BAND spełnia wymagania normy DIN 4108-11. Badanie dotyczy spełnienia minimalnych oczekiwań dla trwale szczelnych połączeń w obszarze zakładów i detali. Taśma klejąca DELTA®-MULTI-BAND nie tylko spełniła wymagania, ale w znacznym stopniu je przekroczyła. Siła klejenia poprawia się nawet z wiekiem. W ten sposób uzyskujemy oficjalne i obiektywne potwierdzenie jakości naszych produktów.
  • Odpowiednia  do każdego zastosowania
    Taśma DELTA®-MULTI-BAND jest dostępna w szerokości: 60 mm . Taśmę można stosować na różnych podłożach i porównywalnych membranach dachowych innych producentów po uprzednim wstępnym sprawdzeniu.

Filmy dotyczące różnych zastosowań DELTA®-MULTI BAND

 

 


źródło - https://www.doerken.com/

DANE TECHNICZNE

 

Materiał

Bezrozpuszczalnikowy (bez plastyfikatorów) klej akrylowy na wzmocnionej siatką folii PE stabilizowanej pod kątem promieniowania UV z papierem ochronnym od spodniej strony.

Przechowywanie (zaleca się przechowywanie w kontrolowanej temperaturze)

Temperatura stosowania i podkładu od +5°C

Temp. użytkowania

-40°C do +80°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym opakowaniu, pod warunkiem unikania bezpośrednich źródeł ciepła.

Szerokość rolki

60 mm

Długość rolki

25 m

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia