• Taśma dwustronna Eorovent DUO 20mm/25mb

Dwustronna taśma Eurovent® DUO do sklejania folii paroizolacyjnych i dachowych, membran dachowych oraz innych produktów budowlanych na bazie tworzyw sztucznych. Zbudowana z siatki poliestrowej pokrytej dwustronnie specjalnym klejem na bazie dyspersji akrylowej oraz zabezpieczona oddzielającym papierem silikonowym.

22.90
rolka 75m2 Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 4260184182541
Własny kod Eurovent DUO

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Wielofunkcyjne rozwiązanie klejenia

Dwustronna taśma Eurovent® DUO to doskonałe narzędzie do sklejania różnych materiałów budowlanych na bazie tworzyw sztucznych. Dzięki swojej konstrukcji z siatki poliestrowej pokrytej specjalnym klejem, taśma zapewnia trwałą i wytrzymałą wiązalność. Może być stosowana do sklejania folii paroizolacyjnych, dachowych membran oraz innych produktów budowlanych.

Niezawodny i wydajny klej

Taśma dwustronna Eurovent® DUO jest pokryta wysokiej jakości klejem na bazie dyspersji akrylowej. Ten specjalnie opracowany klej gwarantuje mocne połączenie między powierzchniami, które są ze sobą sklejane. Dodatkowo, taśma jest zabezpieczona oddzielającym papierem silikonowym, który ułatwia jej aplikację i chroni przed przypadkowym przyklejeniem.

Efektywność i łatwość użytkowania

Dzięki szerokości 20mm i długości 25mb, taśma dwustronna Eurovent® DUO jest bardzo efektywna w użyciu. Jej kompaktowy rozmiar sprawia, że można ją łatwo przechowywać i transportować. Taśma jest również łatwa w użyciu - wystarczy odkleić papier silikonowy, przyłożyć do powierzchni, którą chcemy skleić, i docisnąć na kilka sekund. Po zastosowaniu taśmy Eurovent® DUO możemy być pewni trwałego połączenia.

Wielozadaniowa taśma budowlana

Taśma dwustronna Eurovent® DUO ma szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Może być używana do sklejania różnych materiałów takich jak folie paroizolacyjne, dachowe membrany oraz inne produkty budowlane na bazie tworzyw sztucznych. Dzięki swojej wytrzymałości i trwałości, taśma zapewnia solidne połączenie między elementami konstrukcyjnymi. Niezależnie od tego czy prowadzisz remont domu czy pracujesz jako profesjonalny wykonawca - taśma dwustronna Eurovent® DUO będzie nieocenionym narzędziem dla Ciebie.

Specyfikacja

  • TAŚMA DWUSTRONNA DUO 20mm/25mb
  • Dwustronna taśma Eurovent® DUO do sklejania folii paroizolacyjnych i dachowych, membran dachowych oraz innych produktów budowlanych na bazie tworzyw sztucznych. Zbudowana z siatki poliestrowej pokrytej dwustronnie specjalnym klejem na bazie dyspersji akrylowej oraz zabezpieczona oddzielającym papierem silikonowym. Dwustronna taśma Eurovent® DUO znajduje zastosowanie przy sklejaniu i łączeniu membran i folii dachowych oraz paroizolacyjnych.
  • Nadaje się do sklejania folii budowlanych, paroizolacji na bazie papieru, aluminium oraz innych tworzyw sztucznych. Idealnie skleja zakłady membran i folii dachowych, zapewniając ich szczelność na wiatr, wodę i wilgoć. W zastosowaniach wewnętrznych niezastąpiona przy sklejaniu wszelkiego rodzaju produktów paroizolacyjnych - gwarantuje odporność na parę wodną napierającą z wnętrza budynku w kierunku poddasza i ścian i zapobiega konieczności przebijania membran paroizolacyjnych przez elementy montażowe.
  • Zalety;
  • Posiada dużą siłę klejenia
  • Bezrozpuszczalnikowa
  • Wzmocniona siatką poliestrową

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia