• Wspornik łaty (wkręcany) 260 mm

Ważnym elementem kalenicy są wsporniki łat, które występują w postaci specjalnie profilowanych blaszek lub gwoździ. Dzięki nim montaż jest szybki i bezproblemowy, a łatę kalenicową można umocować na pożądanej wysokości. Wsporniki pozwalają również na prosty montaż gąsiora dachowego. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów wsporników IVT, każdy może wybrać odpowiedni wspornik, dostosowany do różnych przekrojów łat oraz kątów nachylenia połaci.

6.01
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Własny kod IVT Wspornik łaty (wkręcany) 260

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

ZASTOSOWANIE

Ważnym elementem kalenicy są wsporniki łat, które występują w postaci specjalnie profilowanych blaszek lub gwoździ. Dzięki nim montaż jest szybki i bezproblemowy, a łatę kalenicową można umocować na pożądanej wysokości.

Wsporniki pozwalają również na prosty montaż gąsiora dachowego. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów wsporników IVT, każdy może wybrać odpowiedni wspornik, dostosowany do różnych przekrojów łat oraz kątów nachylenia połaci.

Wspornik ze zintegrowanym wkrętem ciesielskim pozwala na idealne wypoziomowanie łaty. Dzięki zastosowaniu gwintowania i łba z gniazdem TORX zapewnia prosty i precyzyjny montaż w stosunku do wsporników wbijanych.

Duży moment skręcający umożliwia wkręcanie bez nawiercania.

CECHY:

  • materiał: stal ocynkowana ogniowo
  • rozstaw wspornika: 40 mm
  • długość wspornika: 210, 260,  dostępne w naszym sklepie
  • grubość blachy: 1,5-2 mm

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia