• Okna dachowe VELUX GLL 1064B dolne otwieranie, pakiet 3-szybowy z powłoką łatwozmywalną

VELUX GLL 1064B wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowanego i lakierowanego. Przeznaczone do pomieszczeń z wyższą ścianką kolankową w celu optymalnego komfortu użytkowania. Okno VELUX GLL 1064B jest wyposażone w konstrukcję ThermoTechnology oraz dodatkową uszczelkę, która zapewnia 4. najwyższą klasę szczelności. Posiadają powłokę łatwozmywalną oraz redukują hałas o 3dB, w stosunku do innych okien VELUX. Ug=0,6, Uw=1,0.

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
SPOSÓB OTWIERANIA
Dolna klamka
PAKIET SZYBOWY
3-szybowy pakiet superenergooszczędny z powłoką łatwozmywalną ****
PROFIL OKNA
Drewniany
TYP OKNA
Obrotowe
1491.23
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod GLL 1064B

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

VELUX GLL 1064B z dolnym otwieraniem i dwustopniową wentylacją

Jest to okno o innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnologyTM z dodatkową uszczelką, która zwiększa właściwościowości  izolacyjne i zapewnia 4 najwyższą klasę szczelności. Drewniane okno dachowe VELUX GLL 1064B jest pozycjonowane przez firmę VELUX jako Standardowe Plus, wyposażone  w powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej. Skutecznie redukują hałas o dodatkowe 3dB w stosunku do okien z oferty Standard. Okno otwierane i zamykane elegancką ocynkowaną klamką w dolnej części skrzydła. Dolny sposób otwierania zaleca się,  gdy potrzebne jest umieszczenie okna wyżej, ze względu na wysoką ściankę kolankową. Posiada  dwustopniowy systemem wentylacji, który działa nawet przy zamkniętym oknie. GLL 1064B wyposażone jest w  filtr zatrzymujący kurz i owady. Filtr można łatwo czyścić za pomocą odkurzacza lub wymienić.

Dzięki dwustopniowemu systemowi wentylacji zapewniona jest właściwa wymiana powietrza w pomieszczeniu, nawet przy zamkniętym oknie.

Okno dachowe wyposażone w nowoczesny pakiet 3-szybowy, który zapewnia współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie Uw=1,0 i zapewnia ciepło w domu.

VELUX GLL 1064B to bardzo dobry stosunek jakości i parametrów do ceny oraz 20 lat gwarancji na produkt.

 

Wygodne otwieranie

Otwieranie, zamykanie i wietrzenie w GLL 1064B wykonujemy za pomocą ocynkowanej klamki w dolnej części skrzydła, co zapewnia łatwe operowanie oknem umieszczonym wysoko. Zawiasy zapewniają obrót skrzydła okna o 180°, dzięki temu w łatwy i szybki sposób umyjemy szybę. Okno wyposażone jest także w blokadę znajdującej się w górnej części skrzydła, która blokuje okno podczas mycia oraz zabezpiecza przed możliwością otwarcia przez dzieci.

 

Pakiet ThermoTechnologyTM w standardzie

ThermoTechnologyTM to nowe rozwiązania termoizolacyjne w konstrukcji okna, które zapewnia świetne parametry izolacyjne drewna łączonego z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS. Materiał EPS to polistyren ekspandowany, który składa się w 92% z powietrza, ma izolacyjność 3 razy lepszą niż drewno, jest całkowicie odporny na wilgoć i temperaturę.

 

Powłoka łatwozmywalną to komfort na co dzień

Więcej przejrzystego widoku i rzadziej brudzące się okna dzięki specjalnej powłoce łatwozmywalnej szyby zewnętrznej. Dzięki właściwościom hydrofilowym powłoki pokrywającej szkło, deszcz każdorazowo usuwa zabrudzenia. Dzięki temu okna dłużej pozostają czyste, a Ty możesz cieszyć się pięknym widokiem.

 

Redukcja hałasu to spokojny sen przez lata

Nowa konstrukcja z szybami o 30% grubszymi stanowi lepszą barierę dla hałasu. Wyższa izolacja akustyczna o 3dB to 2-krotny spadek natężenia poziomu głośności. Od teraz większy komfort ciszy, nawet gdy na zewnątrz panują niekorzystne warunki pogodowe.

 

Zawsze świeże powietrze dzięki systemowi dwustopniowej wentylacji

System wentylacji zapewnia ciągłą wymianę powietrza bez zanieczyszczeń przy zamkniętym oknie. Okno wyposażono w filtr, który zatrzymuje kurz i owady. Filtr można łatwo czyścić za pomocą odkurzacza lub wymienić. Okna VELUX z zamkniętą wentylacją zapewniają szczelność analogiczną do okien bez wentylacji i spełniają wymagania budynków z wentylacją mechaniczną.


Szczelność w standardzie

VELUX GLL 1064B to najwyższa 4. klasa szczelności. Dodatkowa uszczelka zapewnia 4. najwyższą klasę szczelności okna. Pozwala to cieszyć się komfortem bez niepożądanych przeciągów. W połączeniu z konstrukcją ThermoTechnologyTM jest to okno o doskonałej charakterystyce energetycznej i użytkowej.


Wysoka jakość materiałów

Okno GLL 1064B posiada klejone warstwowo skrzydło i ościeżnicę z drewna sosnowego z impregnowaną i pokrytą bezbarwnym lakierem akrylowym powierzchnią, niewymagającą konserwacji przez wiele lat użytkowania.

Na uwagę zasługuje zewnętrzne oblachowanie o bardziej płaskim nowoczesnym kształcie i zaokrąglonych krawędziach, które pozwala na połączenie okna z dachem.

Górne oblachowanie jest wyraźnie węższe. Oblachowania zewnętrzne okna są zatrzaskowe, sprawiają, że wkręty są niemal niewidoczne.


Dwukomorowy pakiet szybowy –64

Okna  wyposażone w nowoczesny, energooszczędny pakiet 3-szybowy. Dwie komory wypełnione argonem z energooszczędną szybą hartowaną, zapewniającą bezpieczeństwo i wytrzymałość. Pakiet posiada powłokę niskoemisyjną, Ug=0,6 W/m2K, Uw=1,0 W/m2K, jeszcze lepszą izolacyjnością akustyczną okna 35 dB.

 

Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej

image

Zastosowanie

Do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, w których klienci życzą sobie wysokiej jakości okna obrotowe.
WAŻNE: do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (łazienka, suszarnia, pralnia) zalecamy się stosowanie okien o odpornych na wilgoć np: poliuretanowych: GLU 0061B.

 

Gwarancja

  • 10 lat podstawowej gwarancji na okno, 15 lat na okucia stalowe w oknach, 20 lat na szyby,
  • 20 lat gwarancji dla okien zamontowanych z zestawem izolacji BDX po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji.

Szczegóły gwarancji na stronie: https://www.velux.pl/dla-klienta/warunki-gwarancji


DANE TECHNICZNE

 

Kolor oblachowania zewnętrznego:

RAL 7043 (szarografitowy)

Profil okienny:

drewno sosnowe (malowane bezbarwnym lakierem akrylowym)

Pakiet szybowy:

3-szybowy pakiet superenergooszczędny z powłoką łatwozmywalną  ****

Sposób otwierania:

klamka u dołu - do wysokich ścianek kolankowych

Gaz szlachetny:

argon

Ciepła ramka dystansowa:

tak

Nawiewnik:

tak

Przepuszczalność powietrza:

4. najwyższa klasa szczelności

Współczynnik przenikania ciepła Ug:

0,6 W/(m²K)

Współczynnik przenikania ciepła Uw:

1,0 W/(m²K)

Dźwiękochłonność okna Rw:

35 dB

Kąt nachylenia dachu:

15°-90°

Gwarancja:

10 lat

20 lat gwarancji dla okien zamontowanych z zestawami izolacyjnymi BDX

ROZMIAR

DOSTĘPNOŚĆ

CZAS REALIZACJI

55cm x 78cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

55cm x 98cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

66cm x 98cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

66cm x 118cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

66cm x 140cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

78cm x 98cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

78cm x 118cm

Produkt dostępny na magazynie

3 dni

78cm x 140cm

Produkt dostępny na magazynie

3 dni

78cm x 160cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

94cm x 118cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

94cm x 140cm

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

5 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również