• Kołnierz do pokryć wysokoprofilowanych VELUX EDW 2000

Pojedynczy kołnierz uszczelniający EDW 2000 do montażu okien, w profilowanych materiałach pokryciowych o wysokości profilu do 120 mm, np. dachówki betonowe lub ceramiczne, blachodachówki itp.

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
466.36
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod EDW 2000

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Kołnierz VELUX EDW 2000 do pokryć wysokoprofilowych 120 mm.

Kołnierz EDW przeznaczonych jest do profilowanych materiałów pokryciowych o wysokości profilu do 120 mm, np. dachówki betonowe lub ceramiczne, blachodachówki itp. Kołnierze uszczelniające Velux pasują do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w połać dachu. Konstrukcja kołnierzy zapewnia bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i śniegu poza okna, przy zachowaniu przedstawionych w instrukcji montażu odległości pomiędzy oknem a pokryciem dachowym.

Kołnierze EDW 2000 służą do montażu pojedynczych okien w dachu.

Kołnierz 2000 to system ciepłego montażu okien VELUX oraz 20 lat GWARANCJI na okna  

Systemowe rozwiązanie montażowe VELUX zapewnia najwyższe standardy energooszczędnego montażu i wieloletniej satysfakcji z użytkowania okna. Ciepły montaż VELUX to rozwiązanie chroniące przed powstawaniem mostków termicznych. Wyższa nawet o 3° temperatura wewnętrznej powierzchni okna chroni przed zbędnymi stratami ciepła, ogranicza występowanie kondensacji i zapewnia komfort termiczny przebywania  w pobliżu okna. W połączeniu z prawidłowym kształtem wnęki okiennej to gwarancja wysokiej estetyki i trwałości okna.

Idealnie dopasowane do siebie okna VELUX i wszystkie elementy wchodzące w skład systemu ciepłego montażu dają pewność prawidłowego montażu. Bez poprawek, bez wątpliwości.

W skład zestawu 2000 wchodzą 

  • Rama izolacyjna BDX wykonana z 2-warstwowego polietylenu o dwóch poziomach twardości, zapewnia idealne dopasowanie do okna i konstrukcji dachu oraz skuteczne ocieplenie zewnętrznej powierzchni okna.
  • Wokółokienna izolacja BFX wykonana z plisowanej włókniny polipropylenowej. Zapewnia idealne dopasowanie do okna, konstrukcji łat oraz szczelność przed wilgocią i wiatrem, zachowując konieczną wentylację niższych warstw dachu.
  • Teleskopowa, wytrzymała rynna odwadniająca

image

Ważne wskazówki dotyczące montażu

Kołnierze uszczelniające są niezbędnym elementem potrzebnym do instalacji każdego okna do poddaszy. VELUX posiada w swojej ofercie kołnierze, umożliwiające instalację okien we wszystkich dostępnych na rynku rodzajach pokryć dachowych. Kołnierze umożliwiają szczelne i proste wbudowanie okna w powierzchnię dachu. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczne odprowadzenie wód deszczowych i śniegu poza obrys okna.

Jak prawidłowo wybrać rozmiar i typ kołnierza?

Rozmiar kołnierza powinien być identyczny jak rozmiar okna dachowego, typ kołnierza powinien być dopasowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie Ci pomożemy.


Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowe

image

DANE TECHNICZNE

 

Symbol koloru:

   RAL 7043

Pokrycie    dachu:

   faliste o wysokości profilu powyżej 45 mm (dachówka, blachodachówka)

   strzecha (trzcinowa lub słomiana)

 

Nachylenie                              15 - 90

dachu:

Kołnierze o szerokości 78 cm - wysyłka w 5 dni

Pozostałe - 10 do 14 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia