• Schody strychowe FAKRO LWT supertermoizolacyjne

Schody strychowe LWT to schody supertermoizolacyjne, składane segmentowe, wykonane z drewna sosnowego. Wyposażone są w białą klapę termoizolacyjną o grubości 8 cm, oraz najwyższą 4-tą klasę szczelności. Polecane są do budownictwa energooszczędnego, w którym duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła.

WYMIAR OTWORU W SUFICIE / WYSOKOŚĆ POMIESZCZENIA
1252.18
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod LWT

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Zalety schodów strychowych FAKRO LWT 

Schody FAKRO LWT supertermoizolacyjne, przeznaczone do domów energooszczędnych. Dzięki doskonałym parametrom termoizolacyjnym wpływają na znaczne oszczędności energii cieplnej w budynku. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, doskonałe parametry termoizolacyjne oraz najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. Schody LWT posiadają estetycznie wykończoną super-termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo wyposażone są w poręcz oraz stopki.  

 

Drabinka 

Drabina wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego może składać się z trzech lub czterech segmentów. Znaczne odsunięcie od klapy pozwala na wygodne położenie stopy. Specjalna konstrukcja drabinki oraz zastosowane do jej budowy materiały zapewniają wysoką wytrzymałość schodów. Do drabinki przytwierdzona jest poręcz w kolorze czerwonym ułatwiająca wejście i zejście ze strychu.

Specjalne rowki znajdujące się na powierzchni stopni zabezpieczają przed ześlizgnięciem się stopy w trakcie użytkowania schodów. 

Drabinka dodatkowo posiada wykonane z tworzywa stopki zabezpieczają powierzchnię podłogi przed porysowaniem (dotyczy schodów 3-segmentowych). 


Klapa 

Super-termoizolacyjna klapa posiada izolację termiczną, która zabezpiecza przed stratami ciepła, a jej  grubość to 8 cm. Powierzchnia klapy jest gładka dzięki czemu schody strychowe po zamontowaniu w stropie idealnie komponują się z każdym wystrojem wnętrza.
Klapa wyposażona jest w zamek, a jego umiejscowienie wewnątrz klapy termoizolacyjnej sprawia, że na jej powierzchni nie występują żadne elementy metalowe. 

 

Mechanizm odciążający klapę 

Zastosowany mechanizm ułatwia obsługę schodów na co dzień. Klapa po odblokowaniu otwiera się powoli, co pozwala na komfortowe użytkowanie schodów. Dodatkowo mechanizm podtrzymuje klapę w pozycji pełnego otwarcia, zapobiegając jej samoczynnemu zamykaniu się podczas rozkładania i składania drabinki. 

 


Skrzynka 

Skrzynka schodów wykonana jest z drewna sosnowego. Specjalna konstrukcja skrzynki umożliwia łatwy montaż listew wykończeniowych, które w połączeniu z systemem szybkiego montażu skracają czas potrzebny do osadzenia schodów w stropie.
Umieszczone w skrzynce 3 uszczelki obwodowe zapewniają właściwą i doskonałą szczelność schodów 4-ta klasa szczelności


Okucia 

Zastosowane w schodach segmentowych zawiasy drabiny zwiększają sztywność połączeń ruchomych, a opatentowany narożny zaczep sprężyny usztywnia skrzynkę co zapobiega zmianie długości jej przekątnych. Dzięki temu skrzynka nie deformuje się zapewniając tym samym prawidłowe i trwałe użytkowanie schodów.  

 


Obsługa pełna komfortu 

Schody strychowe FAKRO podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają dużej przestrzeni. Zaprojektowane są tak, aby a po złożeniu drabinka była niewidoczna od strony pomieszczenia.
Estetyka i oszczędność miejsca w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. 


Łatwy montaż 

System montażu to łatwa instalacja schodów przez dwie osoby oraz idealne dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia.
Schody dostarczane są do Klienta kompletnie zamontowane i nie wymagają żadnych czynności przed montażowych. 


Gwarancja 

3 lata gwarancji. 

Szczegółowe warunki gwarancji na stronie: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/ źródło - www.fakro.pl 

DANE TECHNICZNE

 imageimage

image

Zobacz jak działają schody FAKRO – film poglądowy

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia