• Paroizolacja DELTA® Reflex

DELTA®- REFLEX Paroizolacja i bariera powietrzna z odpornej na rozerwanie, czterowarstwowej folii z ekranem aluminiowym do stosowania na dachach i fasadach.

ZAKRES GRAMATURY MEMBRAN
od 161 g/m² do 190 g/m²
858.99
11.45/m2
rolka 75m2 Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 4004552004086
Własny kod DELTA REFLEX

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

DELTA REFLEX paroizolacja dachowa

Paroizolacja i bariera powietrzna z odpornej na rozerwanie, czterowarstwowej folii do stosowania na dachach i fasadach.

Oszczędność energii i pieniędzy! Korzystaj zarówno z odbicia ciepła, jak i podwyższonej ochrony termicznej. Wodoszczelna i nie korodująca warstwa aluminium wbudowana między przezroczystą folię poliestrową i zbrojoną kratkowo folię polietylenową.

ALUMINIOWA PAROIZOLACJA I WIATROIZOLACJA

DELTA REFLEX-

Wymiar rolki 1,5 m x 50 mb = 75 m2 

Zastosowanie

Dzięki swojej warstwowej strukturze i składowi materiałowemu membrana dachowa DELTA®-REFLEX jest odporna na rozdarcia, a tym samym prosta w użyciu. Ponadprzeciętna wytrzymałość na rozciąganie (ok. 450/400 N/5 cm) zapobiega rozerwaniu i dalszemu rozdzieraniu w trakcie instalacji. Stabilny materiał umożliwia szybką i czystą pracę, nawet przy trudnych detalach. Membrana przeznaczona do zastosowań wewnątrz skośnych poddaszy budynków nowych i remontowanych. Do zastosowania pod warstwą pokrycia wykończeniowego (płyta GK, panele drewniane itp.)

 image

Zalety

 • Wyjątkowe właściwości oraz długotrwała ochrona izolacji termicznej i konstrukcji dachu membrany dachowej DELTA®-REFLEX
  DELTA®-REFLEX charakteryzuje się wartością Sd wynoszącą około 150 m oraz, dzięki zastosowanemu zbrojeniu, wysoką wytrzymałością na rozciąganie 450/400 N/5 cm. Dzięki wysokiej wytrzymałości i sztywności jest ona łatwa w użyciu i doskonale nadaje się do stosowania na budowie.
 • Odbicie ciepła
  Paroizolacja DELTA®-REFLEX zapewnia optymalną ochronę cieplną dzięki odbiciu ciepła (badanie instytutu Fraunhofer Niemcy). Oszczędność energii i pieniędzy!
 • Paroszczelna i wiatroszczelna 
  W połączeniu z akcesoriami systemowymi  
  DELTA®-MULTI BANDDELTA®-POLY-BAND  DELTA®-REFLEX oferuje również bezpieczną barierę dla powietrza i pary wodnej przy wykonywaniu detali i połączeń. W rezultacie energia cieplna nie jest tracona w wyniku niekontrolowanego przepływu powietrza.
 • Strukturalna ochrona dachów płaskich
  Membrana dachowa DELTA®-REFLEX oferuje certyfikowane zabezpieczenie dachów płaskich w obiektach przemysłowych. Spełnione są wymagania normy DIN 18234-1. Trzymetrowa szerokość folii ułatwia stosowania na lekkich dachach przemysłowych – zarówno betonowych, jak i konstrukcjach z blachy trapezowej.

imageźródło - https://www.doerken.com/

DANE TECHNICZNE

 

Materiał

Antykorozyjna warstwa aluminium wbudowana między wysoce przezroczystą folię poliestrową a wzmocnioną siatką folię polietylenową.

Zastosowanie

Paroizolacja i bariera powietrzna o wysokich parametrach bezpieczeństwa pracy na dachu, ścianach i sklepieniach.

Klasa ogniowa

Klasa E, norma EN 13501-1

Wytrzymałość na rozciąganie

ok. 450/400 N/5 cm, norma EN 12311-2

Wartość Sd

ok. 150 m

Temp. użytkowania

-40 °C do +80 °C

Gramatura

ok. 180 g/m²

Waga rolki

ok. 13,5 kg

Wymiar rolki

50 m x 1,5 m, 25 m x 3 m

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia