• Kominek wentylacyjny do dachówki CREATON FUTURA 125mm

IVT TRIVENTA to kompletny kominek wentylacyjny z profilowanym przejściem dachowym, montowany bezpośrednio na dachówce. Kominki wentylacyjne stosowane są do przeprowadzenia i wprowadzenia przewodów wentylacji grawitacyjnej, pionów kanalizacyjnych czy wylotu przewodów centralnego odkurzacza ponad dach. Szeroka gama kolorów i przejść dachowych. (kolory kominków w celach poglądowych, nie odzwierciedlają rzeczywistego koloru/odcienia kominka)

ŚREDNICA KOMINKA
Ø 125 mm
KOLOR DACHÓWKI CREATON FUTURA
139.99
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod TRIVENTA 41071900

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

IVT TRIVENTA Uniwersalny, ponadczasowy, ekonomiczny

Kominki wentylacyjne stosowane są jako element kończący ciąg wentylacji w budynkach. Skutecznie pomagają zredukować nadmiar wilgoci w pomieszczeniach i są alternatywą dla tradycyjnych murowanych kominów.

Kominek wentylacyjny do dachów pokrytych dachówką ceramiczną CREATON FUTURA. Kominki wentylacyjne stosowane są do przeprowadzenia i wprowadzenia przewodów wentylacji grawitacyjnej, pionów kanalizacyjnych czy wylotu przewodów centralnego odkurzacza ponad dach.


TRIVENTA® – system przejść dachowych i kominków wentylacyjnych do dachówek, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowanym materiałom w procesie produkcji uzyskano znakomitą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Średnica kominka wentylacyjnego o przekroju 125 mm  zapewniają optymalną wentylację pomieszczeń, czy też odpowietrzanie pionów kanalizacyjnych. Konstrukcja kominka 125 mm umożliwia pionowe ustawienie kominka wentylacyjnego w zakresie od 15° do 45° nachylenia połaci dachowej. Górne części kominków wentylacyjnych posiadają kanały odprowadzające kondensat.

System TRIVENTA® malowany jest najwyższej jakości farbami odpornymi na działanie promieniowania UV, w szerokiej gamie kolorystycznej maksymalnie zbliżonej do barw dachówek, blach dachowych i gontów.

 

Kolory kominków IVT TRIVENTA

Dzięki specjalnej technologii barwienia tworzywa firma IVT stosuje kolorystykę kominków zgodną z nazwami producenta dachówki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom w naszym sklepie wystarczy wybrać kolor  dachówki i gotowe!

Kolory kominków w celach poglądowych, nie odzwierciedlają rzeczywistego koloru/odcienia kominka

image


Zalety

 • Zastosowanie:

  Wentylacja pomieszczeń oraz odpowietrzenie

  instalacji sanitarnych.

  Materiał:

  Akrylo-butadieno--styren (ABS).

  Powłoka zewnętrzna:

  Wysokiej jakości lakier odporny na promieniowanie UV.

  Średnica przyłącza:

  125 mm.

  Kolory:

   

  Według palety barw producenta dachówek .

image

 


Uwaga! Prosimy wziąć pod uwagę, że mogą występować pewne różnice pomiędzy kolorami i wzorami widocznymi na zdjęciach, a prawdziwymi materiałami. Na kolor widziany na monitorze kupującego wpływ mają m.in. warunki sprzętowe, a także warunki wykonania zdjęcia, które mogą być różne dla poszczególnych produktów. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Dachowe24.pl  Chętnie doradzimy i pomożemy przy wyborze właściwego produktu.

 źródło https://ivt.pl

DANE TECHNICZNE

 

Zastosowanie:

Wentylacja pomieszczeń oraz odpowietrzenie

instalacji sanitarnych.

Materiał:

Akrylo-butadieno--styren (ABS).

Powłoka zewnętrzna:

Wysokiej jakości lakier odporny na promieniowanie UV.

Średnica przyłącza:

125 mm.

Kolory:

 

Według palety barw producenta dachówek .k. 

 

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z ofertą produktu oraz sprawdzenie typu dachówki oraz koloru. Każdy kominek jest produkowany na specjalne zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia