• Blachodachówka BLACH-POL S-KA de Lux

Blachodachówki modułowe BLACH-POL są lekkie i niewielkie, a ich transport i montaż to przyjemność. To sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne.

Kolor powłoki Poliuretan Granite® Ultramat
40.99 -7% 37.99
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
40.99
Arkusz Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod S-KA de Lux

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Blachodachówki modułowe BLACH-POL łatwy montaż i transport 

Porównując ze sobą blachodachówkę modułową do blachodachówki w arkuszach to te pierwsze wypadają zdecydowanie lepiej. Po pierwsze są one materiałem tańszym, a ze względu na swój unikalny kształt, odporność na zginanie oraz zarysowanie, cechują się o wiele łatwiejszym transportem i montażem na dachu. Blachodachówka modułowa zdecydowanie bardziej nadaje się do wszelkich dachów o bardziej skomplikowanej budowie, a poza tym, swoje zastosowanie znajdzie również w przypadku prostszych konstrukcji. Blachodachówka w arkuszach jest materiałem trudniejszym w montażu, a ponadto narażona jest na większe usterki mechaniczne, co może generować dodatkowe koszty. Należy zaznaczyć, że blachodachówka modułowa może zostać przycięta do rozmiaru, co dodatkowo powoduje mniejsze straty w materiale.

Istotnym aspektem jest także łatwość montażu blachodachówki modułowej na dachu. Niewielkie arkusze znacząco ułatwiają instalację. Na korzyść blachodachówek modułowych przemawia ich cena, która jest o wiele mniejsza niż w przypadku dachówek ceramicznych. Dla osób, które zamierzają postawić dom szybko i tanio, będzie to idealne rozwiązanie.

Łatwy i szybki montaż  

Fabryczne otwory montażowe skracają czas pracy na dachu. Pozwalają także na precyzyjne łączenie arkuszy i korektę całej połaci już po ich połączeniu. To nie wszystko. Ekipa dekarska może pracować na kilku połaciach jednocześnie. 

PowłokaGranite® Ultramat 

S-ka de Lux to nowe spojrzenie na tradycyjną blachodachówkę o falistym kształcie. Swój nowoczesny profil S-ka zawdzięcza charakterystycznym rowkom i przetłoczeniu imitującym klasyczną dachówkę esówkę. Charakteryzują ją również profil cięty po fali w 3D, który poprawia estetykę połączeń i wygląd krawędzi dachu. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością, S-ka ma szeroki zakres zastosowań wszędzie tam, gdzie inwestor czy też architekt poszukuje klasycznej, falistej formy. Innowacją w tym typie pokrycia dachowego jest możliwość montażu blachodachówki zarówno od prawej jak i lewej strony. Możemy ją wykonać we wszystkich powłokach występujących w ofercie, jednak ze względu na trwałość i walory estetyczne proponujemy zastosowanie odpornych na najcięższe warunki atmosferyczne powłoki poliuretanowej Granite® Ultramat  objętej 20 letnią gwarancją. Blachodachówki S-ka i S-ka de Lux łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania oraz najwyższą jakość i trwałość.


20 lat – na powłokę Poliuretan Granite® Ultramat  [20 lat-techniczna; 15 lat – estetyczna]

Instrukcja montażu 

PDF Document

 DANE TECHNICZNE

image

 

Szerokość całkowita

1180 mm

Szerokość krycia efektywnego

1135 mm

Wysokość przetłoczenia

22 mm

Wysokość profilu

50 mm

Długość modułu dachówki

350 mm

Długość całkowita arkusza

715 mm

Powierzchnia efektywna arkusza

0,79 m²

Waga arkusza

3,6 kg

min. spadek dachu

15°

 

image

 

 

 źródło: www.blachpol.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również