• Blachodachówka BLACH-POL Quattro de Lux

Blachodachówki modułowe BLACH-POL są lekkie i niewielkie, a ich transport i montaż to przyjemność. To sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne.

Kolor powłoki Poliuretan Granite® Ultramat
42.99 -12% 37.99
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
42.99
Arkusz Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod Quattro de Lux

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Blachodachówki modułowe BLACH-POL łatwy montaż i transport 

Porównując ze sobą blachodachówkę modułową do blachodachówki w arkuszach to te pierwsze wypadają zdecydowanie lepiej. Po pierwsze są one materiałem tańszym, a ze względu na swój unikalny kształt, odporność na zginanie oraz zarysowanie, cechują się o wiele łatwiejszym transportem i montażem na dachu. Blachodachówka modułowa zdecydowanie bardziej nadaje się do wszelkich dachów o bardziej skomplikowanej budowie, a poza tym, swoje zastosowanie znajdzie również w przypadku prostszych konstrukcji. Blachodachówka w arkuszach jest materiałem trudniejszym w montażu, a ponadto narażona jest na większe usterki mechaniczne, co może generować dodatkowe koszty. Należy zaznaczyć, że blachodachówka modułowa może zostać przycięta do rozmiaru, co dodatkowo powoduje mniejsze straty w materiale.

Istotnym aspektem jest także łatwość montażu blachodachówki modułowej na dachu. Niewielkie arkusze znacząco ułatwiają instalację. Na korzyść blachodachówek modułowych przemawia ich cena, która jest o wiele mniejsza niż w przypadku dachówek ceramicznych. Dla osób, które zamierzają postawić dom szybko i tanio, będzie to idealne rozwiązanie.

Łatwy i szybki montaż  

Fabryczne otwory montażowe skracają czas pracy na dachu. Pozwalają także na precyzyjne łączenie arkuszy i korektę całej połaci już po ich połączeniu. To nie wszystko. Ekipa dekarska może pracować na kilku połaciach jednocześnie. 

PowłokaGranite® Ultramat 

Blachodachówka Quattro de Lux to innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego. Jest ona kontynuacją kreowanej przez naszą firmę nowoczesnej linii płaskich pokryć dachowych. Quattro zachwyca nie tylko dopracowanym w każdym detalu dynamicznym kształtem, który zapewnia wspaniały efekt gry światła i cienia na powierzchni dachu ale również niezwykłą funkcjonalnością. Specjalnie zaprojektowane przetłoczenia zwiększają wytrzymałość oraz pomagają w odprowadzeniu wody podczas ulewnego deszczu. Design podkreśla również wysokiej jakości surowiec, bogata oferta kolorów i struktur powłok umożliwiają wybór blachodachówki według indywidualnych preferencji oraz architektury budynku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewniającym idealne przyleganie do siebie arkuszy blachodachówek Quattro oraz Quattro de Lux osiągnęliśmy efekt niewidocznych łączeń co przekłada się na wyjątkową i niepowtarzalną estetykę połaci. Szeroka gama akcesoriów dachowych umożliwia kompletne wykończenie każdego detalu dachu od strony technicznej, zapewniając jednocześnie najwyższą estetykę całej połaci dachowej.


20 lat – na powłokę Poliuretan Granite® Ultramat  [20 lat-techniczna; 15 lat – estetyczna]

Instrukcja montażu 

PDF Document

 DANE TECHNICZNE

image

Szerokość całkowita

1200 mm

Szerokość krycia efektywnego

1160 mm

Wysokość przetłoczenia

24 mm

Wysokość profilu

37 mm

Długość modułu dachówki

350 mm

Długość całkowita arkusza

715 mm

Powierzchnia efektywna arkusza

0,82 m2

Grubość blachy

0,5 mm

Waga arkusza

ok. 3,6 kg

Min. spadek dachu

25°

 

image

 

 

 źródło: www.blachpol.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również