• Markiza FAKRO AMZ 78cm x98cm, 10% prześwitu

Symbol: 22105

Markiza zewnętrzna do okien dachowych stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Markiza absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed uciążliwym upałem.

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
78cm x 98cm
245.90
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 5902411221058
Własny kod AMZ 78x98

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Jak dobrać akcesoria do okna 

Aby odpowiednio dobrać wielkość i rodzaj dodatków należy znać rozmiar i typ okna. Wymiar okna sprawdź na tabliczce znamionowej umieszczonej w lewym lub prawym (w zależności od modelu), górnym narożniku skrzydła okna ( należy uchylić okno). 

imageZalety MARKIZY FAKRO AMZ 090

Markiza zewnętrzna do okien dachowych stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Markiza absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed uciążliwym upałem. Zapewnia również oczom wizualny komfort, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

Markiza AMZ FAKRO dzięki temu, że zamontowana jest na zewnątrz, skutecznie chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a zimą przed nadmiernymi stratami ciepła.
Wpływa to bezpośrednio na oszczędności na chłodzenie mieszkań latem i ogrzewaniu zimą. Doskonałe rozwiązanie do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, znacząco podnosi komfort użytkowania pomieszczeń w upalne dni.

Markiza wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyną i włożona w kaseton aluminiowy montowany nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału, co skuteczniej zacienia wnętrze. W komplecie z markizą znajduje się drążek o długości 80 cm. Dostępny jest również drążek ZSZ o długości 150 cm.

Zastosowanie 

  • najlepsza ochrona przed uciążliwym upałem, znacząco obniża temperaturę pomieszczeń na poddaszu
  • nieograniczony widok za oknem i dostęp światła,
  • prosty montaż i obsługa z wnętrza,
  • prosta i wygodna obsługa, markizę rozwijamy w ciepłe miesiące, a na zimę zwijamy przez co pozostaje niewidoczna.
  • możliwość całkowitego zwinięcia markizy, gdy nie jest używana.

image

Sposób obsługi i montaż 

Markiza FAKRO AMZ sterowana jest manualnie. Należy otworzyć okno, obrócić je o 180o i zaczepić markizę o haczyki zamontowane na dolnym zewnętrznym oblachowaniu okna.

Firma FAKRO zadbała o łatwy i wygodny montaż Markizy AMZ 090, jedyne co należy wykonać to wkręcić 4 wkręty i gotowe. W zestawie czytelna i obrazkowa instrukcja montażu. Poniżej przedstawiamy film z intuicyjnym i prostym montażem. 

 

Gwarancja 

  • 2 lata gwarancji. 

Szczegółowe warunki gwarancji na stronie: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/2 lata gwarancji.

źródło - www.fakro.pl

 

 

 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również