• Kominek wentylacyjny do dachówki CREATON wszystkie modele

KRONO-PLAST KRONO-PLAST SMARTLINE to kompletny kominek wentylacyjny z profilowanym przejściem dachowym, montowany bezpośrednio na dachówce. Kominki wentylacyjne stosowane są do przeprowadzenia i wprowadzenia przewodów wentylacji grawitacyjnej, pionów kanalizacyjnych czy wylotu przewodów centralnego odkurzacza ponad dach. Szeroka gama kolorów i przejść dachowych. (kolory kominków w celach poglądowych, nie odzwierciedlają rzeczywistego koloru/odcienia kominka)

OCIEPLONY
ŚREDNICA KOMINKA
MODEL/KOLOR DACHÓWKI CERAMICZNEJ CREATON
112.59
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod SMARTLINE

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

KRONO-PLAST SMARTLINE Uniwersalny, ponadczasowy, ekonomiczny

Kominki wentylacyjne stosowane są jako element kończący ciąg wentylacji w budynkach. Skutecznie pomagają zredukować nadmiar wilgoci w pomieszczeniach i są alternatywą dla tradycyjnych murowanych kominów.

Kominek wentylacyjny KRONO-PLAST SMARTLINE do dachów pokrytych dachówką ceramiczną. Kominki wentylacyjne stosowane są do przeprowadzenia i wprowadzenia przewodów wentylacji grawitacyjnej, pionów kanalizacyjnych czy wylotu przewodów centralnego odkurzacza ponad dach.

Udoskonalone pierścienie zapobiegające przedostawaniu się do wnętrza wody opadowej. Poziomnice ułatwiające prawidłowy montaż. Dostępny w średnicach Ø125 i Ø150 mm w wersji ocieplonej i nieocieplonej z wypływem kondensatu. Produkty wykonany jest z polipropylenu stabilizowanego (PP), który jest odporny na działanie promieni UV. Podstawa kominka posiada gumę uszczelniającą, która zapewnia szczelność połączenia kominka z dachem. Kominek jest dostępny w 7 standardowych kolorach.

Kolory kominków KRONO-PLAST SMARTLINE

Dzięki specjalnej technologii barwienia tworzywa firma KRONO-PLAST stosuje kolorystykę kominków zgodną z nazwami producenta dachówki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom w naszym sklepie wystarczy wybrać kolor oraz typ dachówki i gotowe!

Kolory kominków w celach poglądowych, nie odzwierciedlają rzeczywistego koloru/odcienia kominka

 
KRONO-PLAST SMARTLINE

Zalety

  • Pierścienie

zapewniają swobodny przepływ powietrza oraz zapobiegają dostawaniu się wody opadowej, liści i innych zanieczyszczeń do kanału wentylacyjnego. 

  • Ocieplenie

dostępny w wersji bez i z ociepleniem zapewniającym dodatkowe zabezpieczenie przed przemarzaniem i gromadzeniem się skroplin.

  • System odprowadzenia skroplin

zapobiega gromadzeniu się wilgoci w kanale wentylacyjnym oraz przemarzaniu jej wewnątrz kominka.

  • Poziomnice

ułatwiają precyzyjny i ergonomiczny montaż kominka w pionie.

  • Szeroki wachlarz podstaw

przejścia dachowe dopasowane do najpopularniejszych pokryć dachowych z blachy, dachówek ceramicznych i betonowych, gontów oraz papy termozgrzewalnej.

  • Rura wywiewna

Systemowy element przyłączeniowy, ułożony zawsze prostopadle względem połaci dachowej. Umożliwia łatwy montaż akcesoriów takich jak skraplacz czy rura Kronoflex.

image

Wymiary

image

Uwaga! Prosimy wziąć pod uwagę, że mogą występować pewne różnice pomiędzy kolorami i wzorami widocznymi na zdjęciach, a prawdziwymi materiałami. Na kolor widziany na monitorze kupującego wpływ mają m.in. warunki sprzętowe, a także warunki wykonania zdjęcia, które mogą być różne dla poszczególnych produktów. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Dachowe24.pl  Chętnie doradzimy i pomożemy przy wyborze właściwego produktu.

 

Instrukcja montażu


PDF Document

źródło https://kronoplast.pl

DANE TECHNICZNE

 

 

 

Model

Smartline z systemem odpływu kondensatu

Producent

KRONO-PLAST

Izolacja termiczna

Izolowany lub nieizolowany

Materiał

Polipropylen barwiony w masie

Średnica

Ø 125 mm lub Ø 150 mm

Waga z opakowaniem

3 kg

Regulowany kąt

0° - 45°

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia