• Kominek wentylacyjny do blachodachówek FLORIAN CENTRUM (wszystkie modele)

KRONO-PLAST SMARTLINE to kompletny kominek wentylacyjny z profilowanym przejściem dachowym, montowany bezpośrednio na blachodachówce. Kominki wentylacyjne stosowane są do przeprowadzenia i wprowadzenia przewodów wentylacji grawitacyjnej, pionów kanalizacyjnych czy wylotu przewodów centralnego odkurzacza ponad dach. Szeroka gama kolorów i przejść dachowych.

KOLOR KOMINKA
OCIEPLONY
ŚREDNICA KOMINKA
MODEL BLACHODACHÓWKI FLORIAN CENTRUM
112.59
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod SMARTLINE

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

KRONO-PLAST SMARTLINE Uniwersalny, ponadczasowy, ekonomiczny

Kominki wentylacyjne stosowane są jako element kończący ciąg wentylacji w budynkach. Skutecznie pomagają zredukować nadmiar wilgoci w pomieszczeniach i są alternatywą dla tradycyjnych murowanych kominów.

Kominek wentylacyjny KRONO-PLAST SMARTLINE do dachów pokrytych blachodachówką. Kominki wentylacyjne stosowane są do przeprowadzenia i wprowadzenia przewodów wentylacji grawitacyjnej, pionów kanalizacyjnych czy wylotu przewodów centralnego odkurzacza ponad dach.

Udoskonalone pierścienie zapobiegające przedostawaniu się do wnętrza wody opadowej. Poziomnice ułatwiające prawidłowy montaż. Dostępny w średnicach Ø125 i Ø150 mm w wersji ocieplonej i nieocieplonej z wypływem kondensatu. Produkty wykonany jest z polipropylenu stabilizowanego (PP), który jest odporny na działanie promieni UV. Podstawa kominka posiada gumę uszczelniającą, która zapewnia szczelność połączenia kominka z dachem. Kominek jest dostępny w 8 standardowych kolorach.

Kolory kominków KRONO-PLAST SMARTLINE

 

 image

Zalety

  • Pierścienie

zapewniają swobodny przepływ powietrza oraz zapobiegają dostawaniu się wody opadowej, liści i innych zanieczyszczeń do kanału wentylacyjnego. 

  • Ocieplenie

dostępny w wersji bez i z ociepleniem zapewniającym dodatkowe zabezpieczenie przed przemarzaniem i gromadzeniem się skroplin.

  • System odprowadzenia skroplin

zapobiega gromadzeniu się wilgoci w kanale wentylacyjnym oraz przemarzaniu jej wewnątrz kominka.

  • Poziomnice

ułatwiają precyzyjny i ergonomiczny montaż kominka w pionie.

  • Szeroki wachlarz podstaw

przejścia dachowe dopasowane do najpopularniejszych pokryć dachowych z blachy, dachówek ceramicznych i betonowych, gontów oraz papy termozgrzewalnej.

  • Rura wywiewna

Systemowy element przyłączeniowy, ułożony zawsze prostopadle względem połaci dachowej. Umożliwia łatwy montaż akcesoriów takich jak skraplacz czy rura Kronoflex.

image

Wymiary

image

Instrukcja montażu


PDF Document

źródło https://kronoplast.pl

DANE TECHNICZNE

 

 

 

Model

Smartline z systemem odpływu kondensatu

Producent

KRONO-PLAST

Izolacja termiczna

Izolowany lub nieizolowany

Materiał

Polipropylen barwiony w masie

Średnica

Ø 125 mm lub Ø 150 mm

Waga z opakowaniem

3 kg

Regulowany kąt

0° - 45°

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia