• Kołnierz do dachówki płaskiej VELUX EKT 0001F element skrajny lewy z rynną a=12cm

Kołnierz uszczelniający EKT 0001F element skrajny lewy z rynną a=10cm KOMBI do montażu dwóch okien obok siebie w odstępie między ościeżnicami a=12cm. Do montażu okien do pokryć z dachówek płaskich o wysokości od 15mm do 40 mm. Wykonany z blachy aluminiowej w kolorze RAL 7043

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
673.86
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
EAN 5702329218115
Własny kod EKT 0001F

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Kołnierz VELUX EKT 0001F KOMBI (dwa okna obok siebie), do dachówek płaskich o wysokości w zakresie od 15 do 40 mm

Kołnierz EKT 0021F przeznaczonych jest do pokryć z dachówki płaskiej o wysokości w zakresie od 15mm do 40 mm. VELUX EKT 0001F do montażu dwóch okien obok siebie w odstępie między ościeżnicami a=12cm.Ten kołnierz wyróżnia się prostotą i elegancją osadzonego okna w dachu z płaskiej dachówki. Wszystkie elementy kołnierza EKT tworzą jednolite połączenie okna z płaską dachówką.

Kołnierze uszczelniające Velux pasują do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w połać dachu. Konstrukcja kołnierzy zapewnia bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i śniegu poza okna, przy zachowaniu przedstawionych w instrukcji montażu odległości pomiędzy oknem a pokryciem dachowym.

Kołnierze EKT 0001F służą do montażu zestawu dwóch okien obok siebie w dachu. Konieczny zakup elementu prawego o symbolu EKT 0003 w tym samym rozmiarze

Rynienka a=12 cm (widoczna na zdjęciach) pomiędzy oknami daje możliwość prawidłowego docieplenia okien i eliminację mostków termicznych. 

Rynienka a=12cm pomiędzy oknami daje możliwość prawidłowego docieplenia okien 

 

image

 


Ważne wskazówki dotyczące montażu

Kołnierze uszczelniające są niezbędnym elementem potrzebnym do instalacji każdego okna do poddaszy. VELUX posiada w swojej ofercie kołnierze, umożliwiające instalację okien we wszystkich dostępnych na rynku rodzajach pokryć dachowych. Kołnierze umożliwiają szczelne i proste wbudowanie okna w powierzchnię dachu. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczne odprowadzenie wód deszczowych i śniegu poza obrys okna.


Jak prawidłowo wybrać rozmiar i typ kołnierza?

Rozmiar kołnierza powinien być identyczny jak rozmiar okna dachowego, typ kołnierza powinien być dopasowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie Ci pomożemy.


Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej

 image


Produkty uzupełniające rekomendowane przez nas

  • produkty izolacyjne do okien (przeciwwilgociowe BBX i cieplne BDX).

DANE TECHNICZNE

 

Symbol koloru:

          RAL 7043

Pokrycie    dachu:

         15 mm - 40 mm,  dachówka płaska zakładkowa

 

Nachylenie         15 - 90

dachu:

Kołnierze o szerokości 78 cm - wysyłka w 5 dni

Pozostałe - 14 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również