• Kołnierz do dachówki płaskiej VELUX EDT 2000

Pojedynczy kołnierz uszczelniający EDT 2000 do montażu okien do pokryć z dachówek płaskich o wysokości od 15mm do 40 mm. Wykonany z blachy aluminiowej w kolorze RAL 7043

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
466.36
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod EDT 2000

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Kołnierz VELUX EDT 2000 do dachówek płaskich o wysokości w zakresie od 15 do 40 mm

Kołnierz EDT 2000 przeznaczonych jest do pokryć z dachówki płaskiej o wysokości w zakresie od 15mm do 40 mm. Ten kołnierz wyróżnia się prostotą i elegancją osadzonego okna w dachu z płaskiej dachówki. Wszystkie elementy kołnierza EDT tworzą jednolite połączenie okna z płaską dachówką.

Kołnierze uszczelniające Velux pasują do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w połać dachu. Konstrukcja kołnierzy zapewnia bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i śniegu poza okna, przy zachowaniu przedstawionych w instrukcji montażu odległości pomiędzy oknem a pokryciem dachowym.

Kołnierze EDT 2000 służą do montażu pojedynczych okien w dachu.

Kołnierz 2000 to system ciepłego montażu okien VELUX oraz 20 lat GWARANCJI na okna   

Systemowe rozwiązanie montażowe VELUX zapewnia najwyższe standardy energooszczędnego montażu i wieloletniej satysfakcji z użytkowania okna. Ciepły montaż VELUX to rozwiązanie chroniące przed powstawaniem mostków termicznych. Wyższa nawet o 3° temperatura wewnętrznej powierzchni okna chroni przed zbędnymi stratami ciepła, ogranicza występowanie kondensacji i zapewnia komfort termiczny przebywania  w pobliżu okna. W połączeniu z prawidłowym kształtem wnęki okiennej to gwarancja wysokiej estetyki i trwałości okna. 

Idealnie dopasowane do siebie okna VELUX i wszystkie elementy wchodzące w skład systemu ciepłego montażu dają pewność prawidłowego montażu. Bez poprawek, bez wątpliwości. 

W skład zestawu 2000 wchodzą 

  • Rama izolacyjna BDX wykonana z 2-warstwowego polietylenu o dwóch poziomach twardości, zapewnia idealne dopasowanie do okna i konstrukcji dachu oraz skuteczne ocieplenie zewnętrznej powierzchni okna.
  • Wokółokienna izolacja BFX wykonana z plisowanej włókniny polipropylenowej. Zapewnia idealne dopasowanie do okna, konstrukcji łat oraz szczelność przed wilgocią i wiatrem, zachowując konieczną wentylację niższych warstw dachu.
  • Teleskopowa, wytrzymała rynna odwadniająca

image

Ważne wskazówki dotyczące montażu

Kołnierze uszczelniające są niezbędnym elementem potrzebnym do instalacji każdego okna do poddaszy. VELUX posiada w swojej ofercie kołnierze, umożliwiające instalację okien we wszystkich dostępnych na rynku rodzajach pokryć dachowych. Kołnierze umożliwiają szczelne i proste wbudowanie okna w powierzchnię dachu. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczne odprowadzenie wód deszczowych i śniegu poza obrys okna.

Jak prawidłowo wybrać rozmiar i typ kołnierza?

Rozmiar kołnierza powinien być identyczny jak rozmiar okna dachowego, typ kołnierza powinien być dopasowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie Ci pomożemy.

Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej

 image

DANE TECHNICZNE

 

Symbol koloru:

          RAL 7043

Pokrycie    dachu:

         15 mm - 40 mm,  dachówka płaska zakładkowa

 

Nachylenie         15 - 90

dachu:

Kołnierze o szerokości 78 cm - wysyłka w 5 dni

Pozostałe - 10 do 14 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia