Prezentujemy Państwu gotowe obróbki blacharskie, które spełnią wszystkie potrzeby związane z budową Twojego dachu. Wykonane z wysokiej jakości blachy Budmat, nasze produkty zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i ochronę Twojego domu przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Najważniejszą cechą tej linii produktów jest szeroka gama kolorystyczna oraz dostępność w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz dopasować nasze produkty do swoich indywidualnych preferencji estetycznych i specyfikacji technicznych Twojego dachu.
Niezależnie od tego, czy preferujesz stonowane kolory czy bardziej intensywne barwy, mamy coś dla Ciebie. Nasza oferta obejmuje zarówno tradycyjne kolory jak czerń i brąz, jak również nowoczesne odcienie takie jak antracyt czy szary. Produkt oferują wiele funkcji przydatnych podczas montażu i obróbki dachu.

Oferujemy wiatrownice umożliwiające precyzyjne wykończenie szczytów budynku, dostępne w dwóch rozmiarach. Ta innowacyjna technologia pozwala uniknąć uszkodzeń materiału podczas użytkowania oraz przyczynia się do zwiększenia żywotności Twojej konstrukcji dachowej.


Obróbka deski czołowej to kolejna ważna część naszej oferty. Dzięki niej możliwe jest efektywne zabezpieczenie naroży dachowych przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Obróbka deski czołowej wykonana z blachy Budmat gwarantuje wysoką jakość i trwałość przez wiele lat.


Pas nadrynnowy to element niezbędny do poprawnej konstrukcji dachu. Nasz produkt zapewnia doskonałe dopasowanie i szczelność, co chroni Twój dom przed wodą deszczową, która mogłaby spływać wzdłuż rynien.


Obróbka komina jest kluczowa dla wytrzymałości całej konstrukcji dachu.Nasze produkty są idealnie przystosowane do montażu na kominach różnych rozmiarów oraz kształtów, dzięki czemu można je dostosować do dowolnego projektu budowlanego. Gwarantują one szczelność i skuteczną ochronę przed wszelkimi wpływami atmosferycznymi.


Jako producent gotowych obróbek blacharskich zdajemy sobie sprawę z ich znaczenia dla bezpieczeństwa Twojego domu oraz estetyki całej budowli. Dlatego też wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję szczelności, która pokrywa ewentualne usterki lub wady materiału przez określony czas od daty zakupu. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży blacharskiej i cieszy się reputacją zaufanego partnera. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, dbając o każdy detal naszych produktów.

Nasza linia dachowe24 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących trwałych oraz estetycznych wykończeń dachu. Przekonaj się sam, jak nasze produkty mogą poprawić zarówno funkcjonalność Twojego domu, jak i jego wygląd zewnętrzny. Zainwestuj w gorowe obróbki blacharskie wykonane z blachy Budmat i ciesz się spokojem oraz pięknym widokiem swojej nowej dachowej konstrukcji. 

Zapoznaj się z ofertą :

kliknij tutaj