• Taśma kalenicowa BRAAS METALROLL 280mm x 5mb

Metalroll to wysokiej jakości taśma uszczelniająco-wentylacyjna, służąca do zabezpieczania kalenic i grzbietów dachów spadzistych.

KOLOR
196.00
39.2/mb
Rolka Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Własny kod BRAAS METALROLL 280mm x 5mb

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

BRAAS METALROLL taśma kalenicowa 280mm x 5mb z możliwością rozciągnięcia + 60mm  

Dla prawidłowego funkcjonowania dachu niezwykle istotnym zagadnieniem jest jego wentylacja, która zapobiega gromadzeniu się pod połacią wilgoci wykraplającej się z powietrza. Aby umożliwić odprowadzenie wilgoci do atmosfery, przy wzroście temperatury powietrza musi być zapewniony swobodny przepływ strumienia powietrza.

Metalroll to wysokiej jakości taśma uszczelniająco-wentylacyjna, służąca do zabezpieczania kalenic i grzbietów dachów spadzistych.

Wieloletnie doświadczenia firmy Braas pozwoliły opracować produkt, który w sposób optymalny spełnia wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom.

Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wieloletnią trwałość. Od strony zewnętrznej taśma pokryta jest warstwą aluminium z powłoką akrylową w odpowiednio dobranym kolorze. Wkład z siatki aluminiowej występujący na całej szerokości taśmy, wzmacnia produkt oraz utrwala uformowany profil.

Zastosowanie technologii CrepTec, pozwala uzyskać wydłużenie brzegów taśmy powyżej 50%, co umożliwia stosowanie taśmy zarówno do płaskich jak i profilowanych pokryć dachowych.

Wysoka odporność na wwiewanie pyłu śnieżnego i wodnego uzyskana przez zastosowanie specjalnej nakładki i włókniny przykrywającej otwory wentylacyjne.

Zastosowanie
Metalroll można stosować do uszczelniania kalenic i grzbietów na wszystkich małoformatowych pokryciach dachowych.

Materiał
Taśma wykonana jest z aluminium i folii poliestrowej wzmocnionej siatką aluminiową. Środkowa część, w której wykonane są otwory wentylacyjne, zabezpieczona jest nakładką i włókniną wykonaną z polipropylenu. Taśmę przykleja się do dachówek za pomocą kleju butylowego, który znajduje się w bocznych paskach taśmy.

Wymiary
Szerokości rolki 28cm + 6cm - długość 5m.

Kolory
Czerwony, brązowy, antracytowy

Przekrój wentylacyjny
150 cm2/m

image


 

 

źródło -https://www.bmigroup.pl/ 

Kolor Antracyt i Ceglasty -  48h

Pozostałe kolory do 7 dni roboczych

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również