• Schody strychowe FAKRO LST Nożycowe

Schody FAKRO LST to schody nożycowe z metalową drabinką. Wyposażone są w białą klapę termoizolacyjną o grubości 3,6 cm, uszczelkę oraz poręcz umożliwiającą komfortowe korzystanie ze schodów. Skrzynka wyposażona jest w kątowniki szybkiego montażu oraz listwy wykończeniowe. Istnieje możliwość przedłużenia drabiny.

WYMIAR OTWORU W SUFICIE / WYSOKOŚĆ POMIESZCZENIA
1393.50
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod LST

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Zalety schodów strychowych FAKRO LST 

Schody FAKRO LMK posiadają nożycową, metalową drabinkę, która wytrzymuje obciążenie do 200kg. Dzięki dobrym parametrom termoizolacyjnym wpływają na znaczne oszczędności energii cieplnej w budynku. Gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz stabilność, a także dobre parametry termoizolacyjne. Schody FAKRO LST posiadają estetycznie wykończoną  termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo wyposażone są w poręcz oraz stopki.  Istnieje możliwość przedłużenia drabiny schodów do wysokości max 330 cm przez dołożenie 2 stopni LSS.

 

Drabinka 

Nożycowa drabina wykonana z wysokiej jakości metalu malowanego proszkowo w kolorze szarym RAL 7022.Konstrukcja drabinki pozwala w łatwy sposób dopasować jej długość do wysokości pomieszczenia bez konieczności docinania. Dodatkowo umożliwia złożenie drabinki do małych rozmiarów, dając tym samym możliwość zamontowania schodów w otworach o niewielkich wymiarach. Okrągłe przetłoczenia znajdujące się na powierzchni metalowych stopni zabezpieczają przed ześlizgnięciem się stopy w trakcie użytkowania schodów.

Istotną rolę pełni konstrukcja drabinki, która pełni zarazem rolę poręczy.

 

Klapa 

Termoizolacyjna klapa posiada izolację termiczną, która zabezpiecza przed stratami ciepła, a jej  grubość to 3,6 cm. Powierzchnia klapy jest gładka dzięki czemu schody strychowe po zamontowaniu w stropie idealnie komponują się z każdym wystrojem wnętrza. Klapa jest w kolorze białym. Listwy wykończeniowe znajdują się w zestawie.

 

 

Mechanizm odciążający klapę 

Zastosowany mechanizm ułatwia obsługę schodów na co dzień. Klapa po odblokowaniu otwiera się powoli, co pozwala na komfortowe użytkowanie schodów. Dodatkowo mechanizm podtrzymuje klapę w pozycji pełnego otwarcia, zapobiegając jej samoczynnemu zamykaniu się podczas rozkładania i składania drabinki. 

 


Skrzynka 

Skrzynka schodów wykonana jest z drewna sosnowego. Specjalna konstrukcja skrzynki umożliwia łatwy montaż listew wykończeniowych, które w połączeniu z systemem szybkiego montażu skracają czas potrzebny do osadzenia schodów w stropie.
Umieszczona w skrzynce uszczelka obwodowa zapewniają właściwą szczelność schodów.  


Okucia 

Zastosowane w schodach segmentowych zawiasy drabiny zwiększają sztywność połączeń ruchomych, a opatentowany narożny zaczep sprężyny usztywnia skrzynkę co zapobiega zmianie długości jej przekątnych. Dzięki temu skrzynka nie deformuje się zapewniając tym samym prawidłowe i trwałe użytkowanie schodów.  

 


Obsługa pełna komfortu 

Schody strychowe FAKRO podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają dużej przestrzeni. Zaprojektowane są tak, aby a po złożeniu drabinka była niewidoczna od strony pomieszczenia.
Estetyka i oszczędność miejsca w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. 


Łatwy montaż 

System montażu to łatwa instalacja schodów przez dwie osoby oraz idealne dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia.
Schody dostarczane są do Klienta kompletnie zamontowane i nie wymagają żadnych czynności przed montażowych. 


Gwarancja 

3 lata gwarancji. 

Szczegółowe warunki gwarancji na stronie: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/ źródło - www.fakro.pl

DANE TECHNICZNE

imageimage

image

 

Zobacz jak działają schody FAKRO – film poglądowy


ROZMIAR

DOSTĘPNOŚĆ

CZAS REALIZACJI

50X80/280 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

15 dni

60X90/280 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

15 dni

60X120/280 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

15 dni

70X80/280 

Produkt dostępny na magazynie

7 dni

70X120/280 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

7 dni

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia