• Schody strychowe FAKRO LMK Komfort

Schody FAKRO LMK to schody z 3-segmentową metalową drabinką. Wyposażone są w białą klapę termoizolacyjną o grubości 3,6 cm, uszczelkę oraz poręcz umożliwiającą komfortowe korzystanie ze schodów

WYMIAR OTWORU W SUFICIE / WYSOKOŚĆ POMIESZCZENIA
1139.11
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod LMK Komfort

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Zalety schodów strychowych FAKRO LMK Komfort 

Schody FAKRO LMK posiadają 3-segmentową metalową drabinkę, która wytrzymuje obciążenie do 200kg. Dzięki dobrym parametrom termoizolacyjnym wpływają na znaczne oszczędności energii cieplnej w budynku. Gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz stabilność, a także dobre parametry termoizolacyjne. Schody FAKRO LMK posiadają estetycznie wykończoną  termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo wyposażone są w poręcz oraz stopki. 

Drabinka 

Drabina wykonana z wysokiej jakości metalu malowanego proszkowo w kolorze szarym RAL 7022, składa się z trzech segmentów. Znaczne odsunięcie od klapy pozwala na wygodne położenie stopy. Specjalna konstrukcja drabinki oraz zastosowane do jej budowy materiały zapewniają wysoką wytrzymałość schodów. Okrągłe przetłoczenia znajdujące się na powierzchni metalowych stopni zabezpieczają przed ześlizgnięciem się stopy w trakcie użytkowania schodów. Dodatkowo ich szerokość wynosząca 8 cm pozwala na pewne i komfortowe poruszanie się po drabinie. Do drabinki przytwierdzona jest poręcz w kolorze czerwonym ułatwiająca wejście i zejście ze strychu. Drabinka dodatkowo posiada wykonane z tworzywa stopki zabezpieczają powierzchnię podłogi przed porysowaniem (dotyczy schodów 3-segmentowych).

Klapa 

Termoizolacyjna klapa posiada izolację termiczną, która zabezpiecza przed stratami ciepła, a jej  grubość to 3,6 cm. Powierzchnia klapy jest gładka dzięki czemu schody strychowe po zamontowaniu w stropie idealnie komponują się z każdym wystrojem wnętrza. Klapa jest w kolorze białym.
Klapa wyposażona jest w zamek, a jego umiejscowienie wewnątrz klapy termoizolacyjnej sprawia, że na jej powierzchni nie występują żadne elementy metalowe.

Mechanizm odciążający klapę 

Zastosowany mechanizm ułatwia obsługę schodów na co dzień. Klapa po odblokowaniu otwiera się powoli, co pozwala na komfortowe użytkowanie schodów. Dodatkowo mechanizm podtrzymuje klapę w pozycji pełnego otwarcia, zapobiegając jej samoczynnemu zamykaniu się podczas rozkładania i składania drabinki.


Skrzynka 

Skrzynka schodów wykonana jest z drewna sosnowego. Specjalna konstrukcja skrzynki umożliwia łatwy montaż listew wykończeniowych, które w połączeniu z systemem szybkiego montażu skracają czas potrzebny do osadzenia schodów w stropie.
Umieszczona w skrzynce uszczelka obwodowa zapewniają właściwą szczelność schodów.  


Okucia 

Zastosowane w schodach segmentowych zawiasy drabiny zwiększają sztywność połączeń ruchomych, a opatentowany narożny zaczep sprężyny usztywnia skrzynkę co zapobiega zmianie długości jej przekątnych. Dzięki temu skrzynka nie deformuje się zapewniając tym samym prawidłowe i trwałe użytkowanie schodów.


Obsługa pełna komfortu 

Schody strychowe FAKRO podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają dużej przestrzeni. Zaprojektowane są tak, aby a po złożeniu drabinka była niewidoczna od strony pomieszczenia.
Estetyka i oszczędność miejsca w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. 


Łatwy montaż 

System montażu to łatwa instalacja schodów przez dwie osoby oraz idealne dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia.
Schody dostarczane są do Klienta kompletnie zamontowane i nie wymagają żadnych czynności przed montażowych. 


Gwarancja 

3 lata gwarancji. 

Szczegółowe warunki gwarancji na stronie: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/


źródło - www.fakro.pl 

DANE TECHNICZNE

 imageimage 

 Zobacz jak działają schody FAKRO – film poglądowy

ROZMIAR

DOSTĘPNOŚĆ

CZAS REALIZACJI

60X120/280 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

15 dni

70X120/280 

Produkt dostępny na magazynie

7 dni

70X130/280 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

15 dni

70X140/280 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

14 dni

60X130/305 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

14 dni

70X130/305 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

15 dni

70X140/305 

Złóż zamówienie, a my sprowadzimy ten produkt dla Ciebie

15 dni

 

 

  • Dużo lepsze niż z drewnianą drabinką. Porządne schody
    Andrew (2023-11-21)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia