• Kołnierz do pokryć płaskich VELUX EKS 2021M KOMBI z regulowaną rynienką

Kołnierz uszczelniający EKS 2021M KOMBI, z regulowaną rynienką 100mm - 160mm. do montażu dwóch okien obok siebie, w płaskich pokryciach dachowych o maksymalnym profilu do 16 mm, np. gont bitumiczny, papa. Do montażu okien w dachu o kącie nachylenia 15°- 90°.

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
950.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod EKS 2021M

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Kołnierz VELUX EKS 2021M KOMBI (dwa okna obok siebie) do pokryć płaskich do 16 mm.

Kołnierz EKS 2021M przeznaczonych jest do płaskich pokryć dachowych o maksymalnym profilu do 16 mm (2x8 mm), np. gont bitumiczny, papa, blacha płaska arkuszowa. 

Kołnierze uszczelniające Velux pasują do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w połać dachu. Konstrukcja kołnierzy zapewnia bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i śniegu poza okna, przy zachowaniu przedstawionych w instrukcji montażu odległości pomiędzy oknem a pokryciem dachowym.

Ciepły montaż w zestawie 

·         Rama izolacyjna BDX wykonana z 2-warstwowego polietylenu o dwóch poziomach twardości, zapewnia idealne dopasowanie do okna i konstrukcji dachu oraz skuteczne ocieplenie zewnętrznej powierzchni okna.

·         Wokółokienna izolacja BFX wykonana z plisowanej włókniny polipropylenowej. Zapewnia idealne dopasowanie do okna, konstrukcji łat oraz szczelność przed wilgocią i wiatrem, zachowując konieczną wentylację niższych warstw dachu.

Dlaczego warto skorzystać z regulowanej rynny środkowej?

Kołnierz do pokryć wysokoprofilowanych VELUX EKS 2021M KOMBI to niezawodne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także doskonałą funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu regulowanej rynny środkowej masz pewność, że montaż będzie szybki i łatwy, a co najważniejsze - idealnie dopasowany.

Zestaw kombi 2021M zawiera elementy 2001- i 2003 o tej samej szerokości i wysokości. Można go zastosować, jeśli pomiędzy oknami jest krokiew.
Odległość między ościeżnicami można regulować w zakresie 10–16 cm.

Rynna ta może być dostosowana do szerokości od 100 do 160 mm, co sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych rodzajów pokryć.

 

image

 


Ważne wskazówki dotyczące montażu

Kołnierze uszczelniające są niezbędnym elementem potrzebnym do instalacji każdego okna do poddaszy. VELUX posiada w swojej ofercie kołnierze, umożliwiające instalację okien we wszystkich dostępnych na rynku rodzajach pokryć dachowych. Kołnierze umożliwiają szczelne i proste wbudowanie okna w powierzchnię dachu. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczne odprowadzenie wód deszczowych i śniegu poza obrys okna.


Jak prawidłowo wybrać rozmiar i typ kołnierza?

Rozmiar kołnierza powinien być identyczny jak rozmiar okna dachowego, typ kołnierza powinien być dopasowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie Ci pomożemy.


Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej

 image


Produkty uzupełniające rekomendowane przez nas

 Produkty izolacyjne do okien (przeciwwilgociowe BBX i cieplne BDX).

DANE TECHNICZNE

 

Symbol koloru:

          RAL 7043

Pokrycie    dachu:

         Do 16 mm, papa, gont bitumiczny, płaska blacha arkuszowa

 

Nachylenie         15 - 90

dachu:

Kołnierze o szerokości 78 cm - wysyłka w 5 dni

Pozostałe - 14 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również