• Kołnierz do pokryć falistych VELUX EKQ 2003M element skrajny prawy z rynną regulowaną a=10cm-16cm

VELUX EKQ 2001m z regulowaną rynienką, prawy element do montażu okien do pokryć z blachy na rąbek o wysokości w zakresie od 25mm do 40mm. Wykonany z blachy aluminiowej w kolorze RAL 7043

ROZMIAR OKNA DACHOWEGO
650.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod EKQ2003M

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Kołnierz VELUX EKQ 2001 PRAWY ELEMENT Z REGULOWANĄ RYNIENKĄ do pokryć z blachy na rąbek o wysokości w zakresie od 25 mm do 40 mm

Kołnierz EDQ przeznaczonych jest do pokryć z blachy na rąbek o wysokości w zakresie od 25 mm do 40 mm. Powstał pod okiem specjalistów z działów technicznych firm VELUX i RUUKKI. Ułatwia czasochłonna instalację i pięknie komponuje okno VELUX z dachem.

Kołnierze uszczelniające Velux pasują do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w połać dachu. Konstrukcja kołnierzy zapewnia bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i śniegu poza okna, przy zachowaniu przedstawionych w instrukcji montażu odległości pomiędzy oknem a pokryciem dachowym.

Dlaczego warto skorzystać z regulowanej rynny środkowej?

Kołnierz do pokryć z blachy panelowej VELUX EKQ 2003M - prawy element  to niezawodne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także doskonałą funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu regulowanej rynny środkowej masz pewność, że montaż będzie szybki i łatwy, a co najważniejsze - idealnie dopasowany. Rynna ta może być dostosowana do szerokości od 100 do 160 mm, co sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych rodzajów pokryć.

Kołnierz  zawiera elementy 2001 - skrajnie prawy. Można go zastosować, jeśli pomiędzy oknami jest krokiew.
Odległość między ościeżnicami można regulować w zakresie 10–16 cm. Knieczny jest zakup elementu prawego o symbolu 2003M

Kołnierze EQQ 200_ M służą do montażu  okien KOMBI w dachu.Kołnierz 2000 to system ciepłego montażu okien VELUX oraz 20 lat GWARANCJI na okna   

Systemowe rozwiązanie montażowe VELUX zapewnia najwyższe standardy energooszczędnego montażu i wieloletniej satysfakcji z użytkowania okna. Ciepły montaż VELUX to rozwiązanie chroniące przed powstawaniem mostków termicznych. Wyższa nawet o 3° temperatura wewnętrznej powierzchni okna chroni przed zbędnymi stratami ciepła, ogranicza występowanie kondensacji i zapewnia komfort termiczny przebywania  w pobliżu okna. W połączeniu z prawidłowym kształtem wnęki okiennej to gwarancja wysokiej estetyki i trwałości okna. 

Idealnie dopasowane do siebie okna VELUX i wszystkie elementy wchodzące w skład systemu ciepłego montażu dają pewność prawidłowego montażu. Bez poprawek, bez wątpliwości. 

W skład zestawu 2000 wchodzą  

  • Rama izolacyjna BDX wykonana z 2-warstwowego polietylenu o dwóch poziomach twardości, zapewnia idealne dopasowanie do okna i konstrukcji dachu oraz skuteczne ocieplenie zewnętrznej powierzchni okna.
  • Wokółokienna izolacja BFX wykonana z plisowanej włókniny polipropylenowej. Zapewnia idealne dopasowanie do okna, konstrukcji łat oraz szczelność przed wilgocią i wiatrem, zachowując konieczną wentylację niższych warstw dachu.
  • Teleskopowa, wytrzymała rynna odwadniająca

image

 

 

image

Jak prawidłowo wybrać rozmiar i typ kołnierza?

Rozmiar kołnierza powinien być identyczny jak rozmiar okna dachowego, typ kołnierza powinien być dopasowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie Ci pomożemy.

Kołnierze o szerokości 78 cm - wysyłka w 5 dni

Pozostałe - 14 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również