• Skraplacz z wentylatorem i zaworem zwrotnym do kominka wentylacyjnego

Skraplacz wodny kondensatu umożliwia przekierowanie nadmiernej ilości kondensatu do wyprofilowanego zbiornika skraplacza, w którym następuje proces parowania. Odporny na wpływ warunków atmosferycznych, promieniowanie UV oraz proces starzenia. Zawór zwrotny zapobiega tzw. "ciągu wstecznemu" czyli cofaniu się powietrza w przewodzie wentylacyjnym i nawiewaniu go z powrotem do pomieszczeń budynku.

ŚREDNICA KOMINKA
369.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
Własny kod SKRAPLACZ

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

 

Skraplacz KRONO-PLAST z zaworem zwrotnym i wentylatorem

 

Skraplacz wodny kondensatu - jego zadaniem jest przechwycenie oraz usunięcie pozostałości skroplin, powstałych w warunkach wysokiej wilgotności. Umożliwia przekierowanie nadmiernej ilości kondensatu do wyprofilowanego zbiornika skraplacza, w którym następuje proces parowania. Przy dużym natężeniu skroplin istnieje możliwość podłączenia wężyka załączonego w zestawie, pozwalającego na ich odprowadzenie na zewnątrz. Konstrukcja dopasowana do systemu rur KRONOFLEX PREMIUM oraz KRONOFLEX PLUS zapewnia szybki i bezawaryjny montaż produktu. Produkt jest odporny na wpływ warunków atmosferycznych, promieniowanie UV oraz proces starzenia.

 

 

Zawór zwrotny zapobiega tzw. "ciągu wstecznemu" czyli cofaniu się powietrza w przewodzie wentylacyjnym i nawiewaniu go z powrotem do pomieszczeń budynku.

 

Skraplacz odpowiedni dla kominków Ø125 oraz Ø150


Zestaw zawiera:

  • skraplacz kondensatu
  • przewód odprowadzający o długości ~ 1m
  • instrukcję montażu


imageimage

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia