• Kominek boczny obrotowy kulisty SideVent Roto Ø 110

Kominek boczny Kronoplast SideVent pełni funkcję odpowietrzenia oraz wentylacji, co przyczynia się do poprawy cyrkulacji powietrza w budynku oraz usuwa wilgotne powietrze. Obrotowa nasada zwiększa ciąg w kanale wentylacyjnym oraz zapobiega cofaniu się powietrza, tzw. "ciągu wstecznemu" Wykonany ze stabilizowanego na UV tworzywa polipropylenowego. Szeroka gama kolorów.

KOLOR KOMINKA
WERSJA KOMINKA
SideVent Roto Kulisty
229.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu do 3 dni
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 601993799

Zostaw telefon

Kominek wywietrznik boczny KRONO-PLAST SideVent Roto

Kominek boczny Kronoplast SideVent Roto z nasadą obrotową pełni funkcję odpowietrzenia oraz wentylacji, co przyczynia się do poprawy cyrkulacji powietrza w budynku oraz usuwa wilgotne powietrze. Obrotowa nasada zwiększa ciąg w kanale wentylacyjnym oraz zapobiega cofaniu się powietrza, tzw. "ciągu wstecznemu"

 

Firma Kronoplast zadbała o estetykę kominków, które oferowane są w dwóch wersjach: podłużnej i kulistej oraz kilku kolorach (brąz, czarny, grafit, antracyt, jasny szary). Wykonanie z wysokiej jakości polipropylenu wzbogaconego stabilizatorem UV sprawia, że kolor nie blaknie z biegiem czasu, a całość jest odporna na szkodliwe warunki atmosferyczne. Miejsce połączenia kominka wentylacyjnego zewnętrznego ze ścianą zamaskowane jest dyskretną rozetą, która zabezpiecza również otwór w ścianie.

 Wykonany ze stabilizowanego na UV tworzywa polipropylenowego. 

Kominki wentylacyjne ścienne zewnętrzne Sidevent Roto ze nasadą obrotową pełnią ważną rolę w budynku. Przede wszystkim przyczyniają się do poprawy cyrkulacji powietrza, jednak to nie ich jedyna funkcja, bo odpowiadają też za usuwanie powietrza zużytego i wilgotnego, jakie każdego dnia powstaje w każdym domu. Tym samym rozwiązują problem z gromadzeniem się wilgoci, a w konsekwencji – z rozwojem pleśni czy grzybów.

Kominki wentylacyjne Sidevent Roto zostały zaprojektowane z myślą o wentylacji ściennej lub bocznej, ponadto świetne sprawdzą się jako zakończenie kominów z otworami bocznymi. Oprócz zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, można też wykorzystać je do odpowietrzania mniejszych obiektów, jak garaże, domki letniskowe, działkowe czy budynki gospodarcze.

Estetyczny i nowoczesny kominek boczny

Ukłonem w stronę instalatorów są z kolei poziomnice, które upraszczają i przyspieszają montaż, a także pozwalają precyzyjnie ustawić kominek wentylacyjny na zewnętrznej ścianie budynku. Podobnie jak w modelach z nasadą obrotową, również w tym wypadku przejście przez ścianę zasłonięte jest rozetą. 

Montowane na zewnętrznej ścianie kominki wentylacyjne doskonale sprawdzają się tam, gdzie ze z różnych względów (estetycznych, projektowych) nie można zamontować kominka ma dachu. Staranne wykonanie i przemyślana konstrukcja kominków Krono-Plast sprawia, że pełnią one swoje funkcje efektywnie i bezawaryjnie, zaś rozbudowana kolorystyka pozwala z łatwością dopasować produkt do elewacji budynku.

Materiał 

PP - polipropylen barwiony w masie, stabilizowany na promieniowanie UV

Kolorystyka

 

imageimage

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia